Úvod > Aktivity & akce > Akce > Valentýnský běh v Praze 2016

Valentýnský běh v Praze 2016

Kdy 14. únor 2016 11:00 - 15:00 Sportovní akce
Valentýnský běh bude oslava svátku zamilovaných, oslava lásky samotné, lásky k běhu! Vezměte za ruku své nejbližší a přijďte si zaběhat s námi. A pokud snad zrovna nemáte s kým běžet, nesmutněte a přijďte rovněž. Tento běh není jen pro páry. A kdoví, třeba se seznámíte zrovna při běhání s námi!
Svátek zamilovaných a běhání k sobě mají blízko. Stoprocentně to platí v pražském Running Mallu, kde i na letošní 14. únor chystají Valentýnský běh. V prvních dvou ročnících slavil nesoutěžní běh veliký úspěch, kdy se Stromovkou prohnalo přes pět set lidí.
 
Valentýnský běh se stává další běžeckou tradicí a registrace na třetí ročník se již otevřeli! Hlásit se nemusí jenom zamilované páry, přijít může každý. Lásku k běhu můžete sdílet i s rodinou, dětmi, kamarády nebo třeba vaším psem. Ti všichni jsou na letošním Valentýnském běhu vítáni.
 
5 kilometrů dlouhý vyznačený okruh ve Stromovce, který můžete najít v RunCzech aplikaci, pouze v zamilovanou neděli 14.2.

KE SVATÉMU VALENTÝNU NEODMYSLITELNĚ PATŘÍ SYMBOL SRDCE A ČERVENÁ S RŮŽOVOU. PŘIJĎTE PROTO V TěCHTO BARVÁCH A ZÍSKEJTE 30 % SLEVU V ADIDAS RUNNING - PRAGUE MARATHON STORE.
Celý popis
Naposledy změněno: 22. 1. 2016
3.5.
27.5.
Ay Amor!

Ay Amor!

Praha 7, Praha
6.2.
31.8.
Aj Wej-wej - Zvěrokruh

Aj Wej-wej - Zvěrokruh

Praha 7, Praha
10.5.
31.12.
Slovanská epopej ve Veletržním paláci

Slovanská epopej ve Veletržním paláci

Praha 7, Praha
1.5.
30.9.
Piknikové koše ve Stromovce

Piknikové koše ve Stromovce

Praha 7, Praha

Ubytování a restaurace v okolí