Úvod > Aktivity & akce > Akce > Valentýn v Aqualandu Moravia

Valentýn v Aqualandu Moravia

Kdy 14. únor 2018 10:00 - 21:00 Společenské akce
Romantika, hýčkání a rozmazlování si na Valentýna mohou nejen zamilovaní užít v Aqualandu Moravia. Připraveny jsou bazény s horkou vodou, které nabízejí jedinečný výhled na okolí, střešní vířivka i rozsáhlé wellness centrum. Všichni zamilovaní navíc mohou soutěžit o vstupenky do aquaparku zdarma.
Akční páry se mohou vyřádit na jedné ze 20 vodních atrakcí, dvojice, jež si chtějí spíše odpočinout, zase uvítají nové venkovní bazény, které nabízí nejen termální vodu o teplotě 37 °C , ale i perfektní výhled na okolí.

Ještě větší dávku relaxu si poté lze užít ve wellness zóně Forum Romanum. Zde je k dispozici celá řada saun a parních lázní, ale i střešní vířivka. Zájemci se mohou objednat také na jednu z nabízených masáží a procedur. V nabídce jsou masáže klasické, relaxační, bylinné i havajské, které lze absolvovat i v páru. Zajímavým zážitkem poté může být masáž s využitím lávových kamenů nebo čokolády.

Připravena je také speciální soutěž. Pro účast v ní stačí, když návštěvníci zdokumentují svůj pobyt v aquaparku a fotografii spolu s hastagem #aquavalentyn nasdílejí na Instagram. Autor fotografie, která obdrží nejvíce srdíček, poté vyhraje dvě vstupenky do Aqualandu Moravia zcela zdarma.
Celý popis
Naposledy změněno: 9. 2. 2018
3.2.
18.3.
 Jarní prázdniny v Aqualandu Moravia

Jarní prázdniny v Aqualandu Moravia

Pasohlávky, Jižní Morava
11.5.
12.5.
Zahájení turistické sezony v ATC Merkur Pasohlávky 2018

Zahájení turistické sezony v ATC Merkur Pasohlávky 2018

Pasohlávky, Jižní Morava
20.10.
21.10.
Babské hody v Drnholci

Babské hody v Drnholci

Drnholec, Jižní Morava
22.9.
23.9.
Drnholecké vinobraní

Drnholecké vinobraní

Drnholec, Jižní Morava

Ubytování a restaurace v okolí