Úvod > Aktivity & akce > Akce > Tradiční sportovní bazar ve Žlutých lázních

Tradiční sportovní bazar ve Žlutých lázních

Kdy 11. listopad 2015 - 29. únor 2016 Lidová řemesla a trhy
Sháníte nové i starší lyžařské vybavení? Tradiční sportovní bazar ve Žlutých lázních v Praze opět pomůže. Bazar potrvá od 11. listopadu až do konce února 2016 a bude mít otevřeno každou středu, čtvrtek a pátek od 10 do 18 hodin a v sobotu od 9 do 14 hodin.
Zimní sezóna pomalu začíná, proto budou následující dva měsíce v areálu Žluté lázně v pražském Podolí opět patřit tradičnímu sportovnímu bazaru. Pro fanoušky zimních sportů jsou připraveny desítky kusů lyžařského i snowboardového vybavení za výhodné ceny. Sportovní bazar startuje 11. listopadu a potrvá až do konce února příštího roku.

Zájemci si mohou pořídit lyže, běžky i snowboardy pro děti a dospělé. Samozřejmostí je i další příslušenství jako boty, hůlky či helmy. Již tradičně bude v nabídce jak zcela nové zboží světových značek, na které se vztahuje dvouletá záruka, tak i použité vybavení. Ceny jsou velmi příznivé.

Návštěvníci navíc mohou využít i jedinečné možnosti donést vlastní nepoužívané zimní sportovní vybavení, které bude možné vyměnit za jiné zboží z nabídky sportovního bazaru, jehož se každý rok účastní tisíce nadšenců.

Sportovní bazar, který potrvá od 11. listopadu 2015 až do konce února 2016, naleznete přímo na parkovišti v návaznosti na farmářské trhy.
Celý popis
Naposledy změněno: 11. 11. 2015
1.6.
30.9.
Sculpture line - sochařský festival

Sculpture line - sochařský festival

Praha 4, Praha
5.9.
30.9.
Nábory do florbalové Bohemky

Nábory do florbalové Bohemky

Praha, Praha
1.3.
30.11.
Výstava Perly české komedie

Výstava Perly české komedie

Praha 5, Praha

Ubytování a restaurace v okolí