Úvod > Aktivity & akce > Akce > Tradiční sportovní bazar ve Žlutých lázních

Tradiční sportovní bazar ve Žlutých lázních

Kdy 11. listopad 2015 - 29. únor 2016 Lidová řemesla a trhy
Sháníte nové i starší lyžařské vybavení? Tradiční sportovní bazar ve Žlutých lázních v Praze opět pomůže. Bazar potrvá od 11. listopadu až do konce února 2016 a bude mít otevřeno každou středu, čtvrtek a pátek od 10 do 18 hodin a v sobotu od 9 do 14 hodin.
Zimní sezóna pomalu začíná, proto budou následující dva měsíce v areálu Žluté lázně v pražském Podolí opět patřit tradičnímu sportovnímu bazaru. Pro fanoušky zimních sportů jsou připraveny desítky kusů lyžařského i snowboardového vybavení za výhodné ceny. Sportovní bazar startuje 11. listopadu a potrvá až do konce února příštího roku.

Zájemci si mohou pořídit lyže, běžky i snowboardy pro děti a dospělé. Samozřejmostí je i další příslušenství jako boty, hůlky či helmy. Již tradičně bude v nabídce jak zcela nové zboží světových značek, na které se vztahuje dvouletá záruka, tak i použité vybavení. Ceny jsou velmi příznivé.

Návštěvníci navíc mohou využít i jedinečné možnosti donést vlastní nepoužívané zimní sportovní vybavení, které bude možné vyměnit za jiné zboží z nabídky sportovního bazaru, jehož se každý rok účastní tisíce nadšenců.

Sportovní bazar, který potrvá od 11. listopadu 2015 až do konce února 2016, naleznete přímo na parkovišti v návaznosti na farmářské trhy.
Celý popis
Naposledy změněno: 11. 11. 2015

Ubytování a restaurace v okolí