Úvod > Aktivity & akce > Akce > Teribear hýbe Prahou

Teribear hýbe Prahou

Kdy 7. září 2017 - 16. září 2017 Sportovní akce
Teribear hýbe Prahou je sportovně-charitativní akce určená pro veřejnost, jejímž smyslem je nachodit či naběhat co největší množství kilometrů, které se následně díky partnerům akce promění v pomoc konkrétním dětem.
Teribear hýbe Prahou aneb Prima den s medvědem je nonstop sportovně-charitativní happening, kterého se může zúčastnit každý, kdo chce svým pohybem přispět na dobrou věc. Nezáleží přitom na věku, fyzické kondici nebo čemkoliv jiném. Důležitá je chuť pomoci. Nonstop, tj.

V kteroukoli denní či noční hodinu, po dobu deseti dnů od 7. do 16. září má každý příležitost udělat dobrý skutek, a to i opakovaně. Stačí se jen registrovat, pořídit si čip a přijít si zaběhat nebo se projít na vyznačený okruh na vrch Vítkov. Za každý kilometr, který je na trase dlouhé 1,2 km zdolán, věnují partneři akce 50 Kč na podporu konkrétních příběhů či projektů Nadace Terezy Maxové dětem. Čip, který je podmínkou účasti, jednak počítá uběhnuté nebo ušlé kilometry a zároveň umožňuje opakovanou účast po celou dobu trvání akce. Čip stojí pro dospělého 200 Kč, pro dítě do 12 let 100 Kč a celá částka jde na podporu charitativních aktivit nadace.

Koupí čipu podporujete charitativní aktivity nadace. Čip je možné zakoupit buď on-line na webu teribear.cz nebo v místě konání akce – kdykoli od 7.9 do 16.9. Každý z účastníků si též může vybrat na jaký konkrétní příběh půjde či poběží a tím pro něj získá finanční pomoc. Kompletní seznam příběhů je uveden na webu teribear.cz v sekci Komu pomáháme.
 
Kdy: 7. – 16. 9. 2017. nonstop. Můžete přijít kdykoliv a podle libosti se vracet.
Kde: Vrch Vítkov - Stanovený okruh měří 1,2 km.
Jak: Pomocí TERIBEAR čipu se vám budou načítat kilometry dosažené na určeném TERIBEAR okruhu. Kilometry se zaznamenají na vaše elektronické konto, takže máte přehled, jak jste pomohli.
Celý popis
Naposledy změněno: 30. 8. 2017

Ubytování a restaurace v okolí