Úvod > Aktivity & akce > Akce > Swing me Prague - Electro-swingový festival Praha

Swing me Prague - Electro-swingový festival Praha

Kdy 13. srpen 2016 Hudební a divadelní akce
První ročník žánrového hudebního festivalu Swing me Prague roztančí v rytmech electro swingu Prahu. V atraktivním areálu dostihového závodiště Velká Chuchle v Praze se bude konat první open air electro-swingový festival, a to v sobotu 13. srpna.
Swing me Prague přiveze do prostředí koňských dostihů francouzskou hvězdu Caravan Palace, celodenní program doplní české swingové a electro-swingové kapely. Swing me Prague je žánrový jednodenní festival, který propojuje hudbu se sportem, divadlem a bohatým doprovodným programem.

Na dostihovém závodišti vystoupí francouzská electro-swingová hvězda Caravan Palace. Ti vůbec poprvé v České republice představí své poslední album Robot Face vydané na podzim 2015. Chybět nebudou ani nejlepší místní interpreti – Mydy Rabycad, kteří jsou zvyklí hrát v zahraničních klubech i na zahraničních festivalech a svou taneční show předvedou letos např. i v Koreji. Swing, twist a chanson si užijete v podání kapely Voilà. Hudební program obohatí i parta punkových klaunů, co si založili hudební cirkus -  Circus problem. Na stagi se vystřídají s MoveBreakers a The Mole's Wing Orchestra. Hlavní stage s živou hudbou doplní DJ stage v čele s předními electro-swingovými DJs z České republiky i Slovenska. Těšte se na DJ Mackie Messer, DJ Swing Thing & Papa Django, DJ Max W., DJ Swing Garden a další české a zahraniční DJs přivezené ve spolupráci s Electro Swing River.

Swing me Prague se bude konat v atraktivním prostředí dostihového závodiště Velká Chuchle. Genius loci tohoto místa posouvá festival dalším směrem. Ačkoli hudba zůstává hlavní složkou festivalu, po vzoru současných kvalitních evropských a světových festivalů se i Swing me Prague otevírá dalším oblastem.

Vstupenky lze nyní kupovat v předprodejní síti GoOut.
Celý popis
Naposledy změněno: 23. 3. 2016

Ubytování a restaurace v okolí