Úvod > Aktivity & akce > Akce > Swing me Prague - Electro-swingový festival Praha

Swing me Prague - Electro-swingový festival Praha

Kdy 13. srpen 2016 Hudební a divadelní akce
První ročník žánrového hudebního festivalu Swing me Prague roztančí v rytmech electro swingu Prahu. V atraktivním areálu dostihového závodiště Velká Chuchle v Praze se bude konat první open air electro-swingový festival, a to v sobotu 13. srpna.
Swing me Prague přiveze do prostředí koňských dostihů francouzskou hvězdu Caravan Palace, celodenní program doplní české swingové a electro-swingové kapely. Swing me Prague je žánrový jednodenní festival, který propojuje hudbu se sportem, divadlem a bohatým doprovodným programem.

Na dostihovém závodišti vystoupí francouzská electro-swingová hvězda Caravan Palace. Ti vůbec poprvé v České republice představí své poslední album Robot Face vydané na podzim 2015. Chybět nebudou ani nejlepší místní interpreti – Mydy Rabycad, kteří jsou zvyklí hrát v zahraničních klubech i na zahraničních festivalech a svou taneční show předvedou letos např. i v Koreji. Swing, twist a chanson si užijete v podání kapely Voilà. Hudební program obohatí i parta punkových klaunů, co si založili hudební cirkus -  Circus problem. Na stagi se vystřídají s MoveBreakers a The Mole's Wing Orchestra. Hlavní stage s živou hudbou doplní DJ stage v čele s předními electro-swingovými DJs z České republiky i Slovenska. Těšte se na DJ Mackie Messer, DJ Swing Thing & Papa Django, DJ Max W., DJ Swing Garden a další české a zahraniční DJs přivezené ve spolupráci s Electro Swing River.

Swing me Prague se bude konat v atraktivním prostředí dostihového závodiště Velká Chuchle. Genius loci tohoto místa posouvá festival dalším směrem. Ačkoli hudba zůstává hlavní složkou festivalu, po vzoru současných kvalitních evropských a světových festivalů se i Swing me Prague otevírá dalším oblastem.

Vstupenky lze nyní kupovat v předprodejní síti GoOut.
Celý popis
Naposledy změněno: 23. 3. 2016
29.9.
24.11.
Večery s rodinnými konstelacemi

Večery s rodinnými konstelacemi

Praha 12, Praha
1.3.
30.11.
Výstava Perly české komedie

Výstava Perly české komedie

Praha 5, Praha
3.9.
6.11.
Národní fieldlakrosová liga 2016

Národní fieldlakrosová liga 2016

Brno, Jižní Morava

Ubytování a restaurace v okolí