Úvod > Aktivity & akce > Akce > Svatomartinská jízda parním vlakem z Jindřichova Hradce

Svatomartinská jízda parním vlakem z Jindřichova Hradce

Kdy 11. listopad 2017 10:15 - 16:00 Společenské akce
Přijede letos sv. Martin na svém bílém koni včas, jak předpovídají lidové pranostiky, nebo bude mít - jako už poněkolikáté - zpoždění? Pokud to zase nestihne, vyjeďte mu s námi vstříc v sobotu 11. 11. do podzimem vybarvených kopců České Kanady.

Svatomartinské posvícení se neobejde bez pečené husy, koláčů a v posledních letech ani bez mladého svatomartinského vína. Na jednu takovou svatomartinskou hostinu vás vyveze nostalgický parní vlak. Během této svatomartinské jízdy se přenesete nejen v prostoru, ale i v čase… třeba i o sto let zpátky se v ším, co k tomu patří. Chybět proto nebude stylová dobová hudba, která bude vyhrávat při hodování, tak i cestou tam a zpátky. V ceně jízdenky je svatomartinská hostina: pečená husa s knedlíkem a zelím, koláče, sýry a další pochutiny a také svatomartinská vína z Moravy.

Svatomartinská jízda parního vlaku vyjíždí z Jindřichova Hradce do stanice Hůrky v 10:25 a zpátky se vrátí v 15:55. Obklopeni hlubokými lesy České Kanady se cestující ve stanici Hůrka, kam vlak dorazí ve 12:27, budou moci oddávat nerušenému svatomartinskému veselí. Na zpáteční cestu zádumčivou listopadovou krajinou se vlak vydá o půl třetí odpoledne.

Vzhledem k trvalému zájmu o tematické parní jízdy doporučujeme všem zájemcům, aby si své jízdenky rezervovali předem na office@jhmd.cz nebo na +420 384 361 165, nebo si je od 30. 10. koupili přes http://jizdenky.jhmd.cz/.
Celý popis
Naposledy změněno: 26. 10. 2017

Ubytování a restaurace v okolí

Hotel Frankův Dvůr - relaxace uprostřed přírody

Hotel Frankův Dvůr - relaxace uprostřed přírody

Jindřichův Hradec, Jižní Čechy
Penzion a restaurace Gentleman Jindřichův Hradec

Penzion a restaurace Gentleman Jindřichův Hradec

Jindřichův Hradec, Jižní Čechy
Kavárna a cukrárna Florián

Kavárna a cukrárna Florián

Jindřichův Hradec, Jižní Čechy