Úvod > Aktivity & akce > Akce > Svatební den ve vile Löw-Beer v Brně

Svatební den ve vile Löw-Beer v Brně

Kdy 7. leden 2017 Společenské akce
V sobotu 7. ledna 2017 se od 10 hodin uskuteční ve vile první svatební den. Pro budoucí nevěsty, jejich maminky, tetičky, babičky a vůbec pro všechny zájemkyně jsme připravili ve schodišťové hale vily ukázky aktuálních svatebních trendů.
V sobotu si můžete užít Svatební den do brněnské vily Löw-Beer. Od 10 do 18 h se budoucí nevěsty a jejich blízcí mohou seznámit s aktuálními svatebními trendy a načerpat inspiraci pro svůj velký den. Svatební profesionálové ve vile představí širokou nabídku služeb. 

Své služby zde budou přehledně na jednom místě prezentovat svatební profesionálové, kteří dokáží tento významný životní okamžik připravit a zrealizovat k plné spokojenosti snoubenců a jejich rodin.

Bude na vás čekat výstava svatebních a společenských šatů, ochutnávka vína, ukázka svatebních oznámení a mnoho dalšího. Můžete si vyzkoušet i líčení nebo svatební účes. 

Zpestřením celého Svatebního dne budou dvě módní přehlídky připravené ve spolupráci se Salonem první republiky. Konají se v 11 a 15 h a přiblíží historii odívání v první polovině 20. století. Salon první republiky připravil jedinečnou dobovou módní přehlídku s názvem Jen pro ten dnešní den... aneb Svatební šaty v proměnách času.

Celý popis
Naposledy změněno: 7. 1. 2017
21.5.
7.1.
Cestovatelé do světa a svět k nám

Cestovatelé do světa a svět k nám

Předklášteří, Jižní Morava
31.10.
3.6.
Umění emailu - Technika smaltu

Umění emailu - Technika smaltu

Brno-Královo Pole, Jižní Morava
5.10.
18.2.
Káva Lamplota – prvotřídní kvalita!

Káva Lamplota – prvotřídní kvalita!

Brno-Královo Pole, Jižní Morava

Ubytování a restaurace v okolí