Úvod > Aktivity & akce > Akce > Sraz vozů Rolls-Royce a Bentley a ostatních veteránů

Sraz vozů Rolls-Royce a Bentley a ostatních veteránů

Kdy 13. květen 2017 10:00 - 17:00 Výstavy
Chtěli byste si prohlédnout spoustu aristokratických vozů Rolls-Royce a Bentley všech věkových kategorií, velikosti i stavu? A chtěli byste si prohlédnout i další automobilové a motocyklové veterány? Nesmíte chabět v sobotu 13. května 2017 od 10:00 hodin na Starém Špejcharu v Praze – Dubči.
Přijďte strávit sobotní den do areálu zrekonstruovaného špejcharu v pražské Dubči, kde se bude konat již třetí sraz Rolls-Royce & Bentley Club ČR včetně bohatého doprovodného programu pro muže, ženy, ale i děti!

V rámci výstavy budou k vidění vozy Rolls-Royce a Bentley všech typů, stavu, ale i roků výroby. Bude tak možné si prohlédnout předválečné modely, vozy ze zlaté éry let šedesátých a sedmdesátých minulého století, ale i moderní modely jako například modely Rolls-Royce Phantom či Wraith nebo Bentley Continental GT.

V Panské zahradě bude možné kromě srazu vozů těchto aristokratických značek v rámci doprovodného programu obdivovat také ostatní klasické vozy a veterány všech značek a historické motocykly. Každoročně přijíždí několik desítek vozů ostatních značek, je tedy možné si prohlédnout další legendární vozy jako Jaguar E-Type, Lotus Esprit, Ford Mustang nebo české Škoda, Aero a Praga.

Dále bude připravena výstava nejmodernějších supersportovních vozů Ferrari, Maserati, Porsche, Lotus, Mercedes a podobně.

Pro návštěvníky bude připraven i další doprovodný program. Chybět nebude hlasování o nejhezčí vozy Rolls-Royce a Bentley, spanilá jízda po okolí nebo akční show - Slackshow.

Celý popis
Naposledy změněno: 3. 4. 2017
2.6.
30.9.
Pošumavský rychlík

Pošumavský rychlík

Volary, Šumava
2.6.
30.9.
Podtrosecký rychlík

Podtrosecký rychlík

Praha 9, Praha
1.6.
30.6.
Krása Kéraly na Černém Mostě

Krása Kéraly na Černém Mostě

Praha 14, Praha
18.6.
6.9.
Kinobus 2018

Kinobus 2018

Praha 9, Praha

Ubytování a restaurace v okolí