Úvod > Aktivity & akce > Akce > Sraz vozů Rolls-Royce a Bentley a ostatních veteránů

Sraz vozů Rolls-Royce a Bentley a ostatních veteránů

Kdy 14. květen 2016 10:00 - 17:00 Výstavy
Chtěli byste si prohlédnout spoustu aristokratických vozů Rolls-Royce a Bentley všech věkových kategorií, velikosti i stavu? A chtěli byste si prohlédnout i další automobilové a motocyklové veterány? Pak byste neměli chybět 14. května 2016 na Starém Špejcharu v Praze-Dubči.
Přijďte strávit sobotní den do areálu zrekonstruovaného špejcharu v pražské Dubči, kde se bude konat již třetí sraz Rolls-Royce & Bentley Club ČR včetně bohatého doprovodného programu pro muže, ženy, ale i děti!

V rámci výstavy budou k vidění vozy Rolls-Royce a Bentley všech typů, stavu, ale i roků výroby. Bude tak možné si prohlédnout předválečné modely, vozy ze zlaté éry let šedesátých a sedmdesátých minulého století, ale i moderní modely jako například modely Rolls-Royce Phantom či Wraith nebo Bentley Continental GT. Se svým vozem Rolls-Royce Silver Shadow na sraz jako každý rok přijede i herec Pavel Trávníček.

V Panské zahradě bude možné kromě srazu vozů těchto aristokratických značek v rámci doprovodného programu obdivovat také ostatní klasické vozy a veterány všech značek a historické motocykly. Každoročně přijíždí několik desítek vozů ostatních značek, je tedy možné si prohlédnout další legendární vozy jako Jaguar E-Type, Lotus Esprit, Ford Mustang nebo české Škoda, Aero a Praga.

Dále bude připravena výstava nejmodernějších supersportovních vozů Ferrari, Maserati, Porsche, Lotus, Mercedes a podobně.

Pro rok 2016 bude také připravena tématická výstava vozů BMW se zaměřením na verze M Motorsport.

Pro návštěvníky bude připraven i další doprovodný program. Chybět nebude hlasování o nejhezčí vozy Rolls-Royce a Bentley, spanilá jízda po okolí nebo akční show - Slackshow.

Celý popis
Naposledy změněno: 12. 5. 2016
12.11.
31.3.
Bruslení na Černém Mostě

Bruslení na Černém Mostě

Praha, Praha
1.2.
31.3.
Děti za korunu v Aquapalace Čestlice

Děti za korunu v Aquapalace Čestlice

Čestlice, Střední Čechy
3.12.
31.3.
Kluziště v Galerii Harfa

Kluziště v Galerii Harfa

Praha 9, Praha

Ubytování a restaurace v okolí