Úvod > Aktivity & akce > Akce > Service Jam Prague

Service Jam Prague

Kdy 26. únor 2016 - 28. únor 2016 Společenské akce
Máte spoustu nápadů na skvělé nové služby? Už vás nebaví o nápadech jen snít, nebo si o nich jen povídat? Přijďte je zrealizovat během jediného víkendu! Spolu s tisícovkami dalších džemerů z celého světa a s pomocí inovačních designerů z IdeaSense můžete za 48 hodin přejít od nápadu k realitě!
Praha se o víkendu 26. až 28. února 2016 připojí k jedinečné globální akci Global Service Jam. Přes tři tisíce kreativních lidí z celého světa se sejdou na více než 100 různých místech v Evropě, Severní a Jižní Americe i v Austrálii a budou v různých skupinách společně pracovat na vytvoření nebo vylepšení služeb pro veřejnost. V Česku tento inspirativní „džem“ proběhne pod záštitou expertů z IdeaSense.

Téma letošního 6. ročníku se dozví všichni účastníci po celém světě najednou až v pátek odpoledne, kdy akce začíná. Je to prestižní událost, jejíž filosofií je pomoci na svět službám, které lidem přinesou to, co potřebují, a budou jim dělat radost. Na této filosofii stojí i naše práce.


Náš cíl
Zapojení tvořivosti všech účastníků, kteří v menších týmech připraví prototypy služeb, které mohou přinést významné změny ve společnosti.

Chci Džemovat
Společného tvoření – „džemování“ – se můžete zúčastnit i vy! „Džemaři“ (z anglického Jammers).
Celý popis
Naposledy změněno: 12. 2. 2016
5.3.
31.12.
Farmářské trhy na Tyláku

Farmářské trhy na Tyláku

Praha 2, Praha
15.3.
2.12.
Legiovlak 2018

Legiovlak 2018

Praha 2, Praha

Ubytování a restaurace v okolí