Úvod > Aktivity & akce > Akce > Scrapbooking - fotoalbum

Scrapbooking - fotoalbum

Kdy 21. březen 2016 17:30 - 20:00 Lidová řemesla a trhy
Ponořte se s námi do kouzelného světa scrapbooku a vytvořte si originální fotoalbum, které vám bude připomínat všechny báječné chvíle prožité s rodinou a přáteli a inspirovat vás k novým dobrodružstvím.
Scrapbooking je způsob zpracování fotoalb, deníčků, přáníček, obálek nebo dárků. Slovo "scrapbooking" je složeninou slov scrap (ústřižek) a book (kniha), a lze ho volně přeložit jako "kniha (z) ústřižků".

Na kurzu budeme pracovat s různými scrapbookovými materiály a pomůckami - Big-shot, řezačka, raznice, razítka a další. Budete schopni tyto pomocníky nejen používat, ale i kombinovat různé materiály. Pomůcky si můžete osahat a vyzkoušet ještě dřív, než se je třeba rozhodnete pořídit i domů.

Co se naučíte:
V tomto kurzu si ukážeme pestré možnosti kombinování různých materiálů a technik, které jsou pro scrapbook typické, a vyrobíme si základ pro originální fotoalbum. Tento kurz je vhodný i pro úplné začátečníky, kteří s touto technikou teprve začínají.
Získané znalosti budete mít možnost využít a rozšířit na některém z pokračovacích kurzů.

Co s sebou:
Doneste si především vlastní fotografie, které použijete k výrobě fotoalba. Pomůcky i různý dekorační materiál bude na místě k dispozici.
Celý popis
Naposledy změněno: 8. 2. 2016
20.4.
5.8.
1968:Computer.art

1968:Computer.art

Brno, Jižní Morava
20.4.
5.8.
Ondřej Kopal: No drama

Ondřej Kopal: No drama

Brno, Jižní Morava

Ubytování a restaurace v okolí