Úvod > Aktivity & akce > Akce > Roštejnský hodokvas

Roštejnský hodokvas

Kdy 12. květen 2018 12:00 - 23:00 Akce pro děti
Další ročník oblíbených hradních slavností, konaných v zahradě hradu Roštejna. I tento rok bude výtěžek ze vstupného věnován nadaci na pomoc lidem s nemocí motýlích křídel Debra.
Krásné prostředí gotického hradu Roštejn doplní škála odpoledních představení s historickou a historizující tématikou, tržiště, ukázka řemesel a zábavné aktivity pro všechny věkové kategorie.

V odpolední programu budou k vidění šermířské, divadelní, taneční, kejklířské, hudební a ohnivé vystoupení skupin a umělců z různých koutů republiky. Program skončí po setmění velkou ohnivou show, kterou již tradičně předvedou pořadatelé Novus Origo.

I tento rok bude výtěžek věnován organizaci Debra CZ, která se snaží zvyšovat kvalitu života lidí trpících vzacným onemocněním EB neboli nemocí motýlích křídel a jejich rodinám.

Pokud tedy máte volné okénko v kalendáři a přemýšlíte nad výletem, kterým podpoříte i dobrou věc, pak vás pořadatelé srdečně zvou. Na místo se lze dostat autem, na kole či na motocyklu cca 8 km od města Třešť, nebo procházkou 5,2 km po turistické značce od vlaku z Hodic.
Celý popis
Naposledy změněno: 14. 3. 2018

Ubytování a restaurace v okolí