Úvod > Aktivity & akce > Akce > Resortní neděle v NZM

Resortní neděle v NZM

Kdy 5. únor 2017 - 2. prosinec 2017 Výstavy
Národní zemědělské muzeum v Praze nabízí každou první neděli v měsíci vstup zdarma kolegům z oboru.
V Národním zemědělském muzeu mají každou první neděli v měsíci vstup zdarma všichni, jejichž pracovní náplní je zemědělství. Stejně jako loni, i letos zve muzeum na prohlídku svých expozic všechny zemědělce, vinaře, ovocnáře, potravináře, rybníkáře, rybáře, lesníky, myslivce, včelaře, zahrádkáře, pracovníky Ministerstva zemědělství, resortních výzkumných organizací a další, jejichž společným jmenovatelem je zemědělství.

Pro akci se vžil název Resortní dny a první z nich bude v neděli 5. února. Vzhledem k sezonnímu provozu mimopražských poboček se Resortní dny v únoru, březnu, listopadu a prosinci týkají jen hlavní budovy muzea v Praze na Letné.

Resortní dny se od letošního roku pořádají nejen v Praze, ale i od dubna do října také na ostatních pobočkách Národního zemědělského muzea, tedy ve Valticích, v Čáslavi, na zámku Ohrada a na zámku Kačina.

Pro prokázání oprávnění na slevu opravdu stačí, když na pokladně vyslovíte kouzelnou větu: Ano, jsem myslivec. Ani jsem zahrádkář. Ano, jsem včelař. Odpověď zní: Ano, srdečně vás zveme, vaše NZM Praha.
Celý popis
Naposledy změněno: 1. 2. 2017

Ubytování a restaurace v okolí