Úvod > Aktivity & akce > Akce > Ratolest Fest v Praze 2019

Ratolest Fest v Praze 2019

Kdy 25. květen 2019 Akce pro děti
Plno zábavy a pohybu najdou rodiny na akci zvané Ratolest Fest, která se koná v sobotu 25. května 2019 na náplavce Rašínova nábřeží. Rodinný sportovní, kulinářský, umělecký a praktický festival pro děti a jejich rodiče, kteří zde mohou načerpati inspiraci pro volný čas.
Rodinný sportovní, kulinářský, umělecký a praktický festival pro děti a jejich rodiče, kteří zde mohou načerpat inspiraci pro volný čas. Na jednom místě nabídne festival rodinám s malými i nejmenšími členitý a často netradiční program na mnoha interaktivních stanovištích.

Přivádí do jednoho bodu nabídky sportovních oddílů, táborů, školek, tělovýchovných jednot, kroužků a mnoha nadšenců, kteří se věnují práci s dětmi. Prezentuje rodinné zájezdy, dětskou módu a sportovní vybavení či bezpečnostní prvky, hřiště a sportovní areály nebo hračky i výukové pomůcky pro děti. Stimuluje estetické cítění v mnoha výtvarných, hudebních i pohybových dílnách.

Nábory malých: florbalistů, ragbistů, fotbalistů, baseballistů, lakrosistů, veslařů, softbalistů, basketbalistů, judistů, stepařů, golfistů, horolezců, hokejistů, folklórních tanečníků, jachtařů, gymnastů, volejbalistů, akrobatů na kolech, atletů, tenistů, beach volejbalistů, zápasníků, pěvců, aikidistů, šermířů, koloběžkařů, cyklistů či hráčů kolové a mnoha dalších …
Celý popis
Naposledy změněno: 14. 12. 2018
23.3.
30.9.
Plavby lodí do pražské zoo 2019

Plavby lodí do pražské zoo 2019

Praha 1, Praha
27.4.
15.9.
Plavba na Slapy 2019

Plavba na Slapy 2019

Praha 2, Praha

Ubytování a restaurace v okolí