Úvod > Aktivity & akce > Akce > Jarní prázdniny ve Žlutých lázních

Jarní prázdniny ve Žlutých lázních

Kdy 29. únor 2016 7:00 - 4. březen 2016 18:00 Akce pro děti
Poprvé otevře areál Žluté lázně v Podolí dětské jarní příměstské tábory. V prvním termínu jarních prázdnin tam mohou rodiče přihlásit děti od 4 do 12 let. Na malé táborníky čeká každý den pestrý program, výtvarné dílny i různé výlety. Tábory je možné navštívit celý týden, v jednotlivých dnech
Jarní příměstské tábory ve Žlutých lázních otevřou své brány v pracovních dnech od 29. února do 4. března 2016. Děti využijí celý areál na břehu Vltavy se sportovišti, rozsáhlým dětským koutkem i vnitřní vyhřívanou hernou.
 
Chybět nebude kulturní část táborů s výtvarnými dílnami, hudebními nástroji či divadlem. Malí táborníci pojedou také na výlety. Týden jim zpestří den v nedalekém jezdeckém oddíle v Braníku i cesta na Vyšehrad za Horymírem a Šemíkem. O děti se postará zkušený tým pedagogů. Jídlo budou dostávat pětkrát v průběhu dne a díky vlastní kuchyni, kterou mají Žluté lázně k dispozici, se mohou přihlásit i děti se zdravotním omezením - například se speciální stravou. Areál je také bezbariérový. Za jeden den v táboře zaplatí rodiče dětí 600 korun. Tábor bude v provozu vždy mezi 7. a 18. hodinou.
 
Celý popis
Naposledy změněno: 22. 2. 2016

Ubytování a restaurace v okolí