Úvod > Aktivity & akce > Akce > Mercedes-Benz Prague Fashion Week 2016

Mercedes-Benz Prague Fashion Week 2016

Kdy 1. září 2016 - 7. září 2016 Společenské akce
Mercedes-Benz Prague Fashion Week představuje tvorbu pečlivě vybraných návrhářů z Česka a Slovenska. Podzimní edice MBPFW, která proběhne od 1. do 9. září, přináší přehlídky, showroom i nákupní akci.
Novinkou letošní podzimní edice týdne módy je večerní oslava módy a nakupování v Pařížské ulici. Představení nových kolekcí proběhne formou akce „Pařížská Harper’s Bazaar Shopping Nightv pátek 2. září 2016 od 18 do 22 hodin. Na obou koncích Pařížské ulice budou postaveny vstupní brány a na vytvořené piazettě před hotelem InterContinental bude hudební produkce – ve speciálním setu se představí Klára Vytisková v hudební dvojici DJ Anche & KLARA. Večer vyvrcholí koktejlem „Acqua di Parma after shopping cocktail“ v restauraci Cantinetta Fiorentina.

Celkem se do akce Pařížská Harper’s Bazaar Shopping Night zapojí více než 30 obchodů s butiky v Pařížské, Široké a Jáchymově ulici, které budou mít otevírací dobu prodlouženou do 22 hodin a vlastní program jako představení novinek podzimní kolekce, welcome drink apod.: Louis Vuitton, Dior, Cartier, Prada, Fendi, Bottega Veneta, Tory Burch, Boss Women Store, Boss Men Store, Jimmy Choo, Tiffany & Co., Rolex, Salvatore Ferragamo, COS, Bulgari, Tod’s, Ermenegildo Zegna, Roberto Coin, Bally, Diesel, Carollinum, Nespresso boutique, Pařížská 17, Audemars Piguet, Breitling, Zenith, Rimowa, PINKO, Montblanc, Boucheron, LaPerla, The Brands a Ingredients. Partnery akce jsou Mercedes-Benz, Harper’s Bazaar, Cantinetta Fiorentina a Acqua di Parma.
 

Špičku módní scény doprovodí mladé talenty

Dvacítka návrhářů premiérově předvede své kolekce na sezónu jaro/léto 2017 v celkem 16 přehlídkových blocích sobotu, neděli a pondělí 3. až 5. září. Na mole ve speciálně upravených zásobovacích garážích obchodního domu Kotva, který je dalším Fashion Templem, se představí špička české módní scény s etablovanými tvůrci jako Klára Nademlýnská, Monika Drápalová, Kateřina Geislerová, Jakub Polanka, v zahraničí působící Martina Špetlová a Petra Ptáčková, nové módní hvězdy jako CHATTY, LaFormela, Lukáš Macháček či Odivi i nastupující generace tvůrců v podobě studentských přehlídek UMPRUM a rovněž výherci talentové soutěže VAN GRAAF Junior Talent 2016, tvůrčí dvojice Daniela Pešková & Filip Jakab, a výherkyně soutěže Mercedez-Benz Talent 2015 Kateřina Plamitzerová.

Mercedes-Benz Prague Fashion Week (MBPFW) je mezinárodní festival české a slovenské módy. Tato pravidelná kulturní a společenská událost od roku 2010 představuje formou přehlídek nejlepší tuzemské módní návrháře a tematický doprovodný program. MBPFW podporuje lokální kreativitu, vyhledává nové talenty a inspiruje. Každý rok se ho účastní významné mezinárodní osobnosti módního průmyslu, například proslulý obuvník Jimmy Choo, dlouholetý ředitel značky Jean-Paul Gaultier Donald Potard, zahraniční novináři a nákupčí.
Celý popis
Naposledy změněno: 3. 8. 2016
1.12.
30.4.
Výstava Na film! 2

Výstava Na film! 2

Praha, Praha
26.11.
6.1.
Vánoční trhy Praha 2016

Vánoční trhy Praha 2016

Praha 1, Praha

Ubytování a restaurace v okolí