Úvod > Aktivity & akce > Akce > Prague Design Week 2018

Prague Design Week 2018

Kdy 21. květen 2018 12:00 - 27. květen 2018 19:00 Festivaly
Šperky, oblečení, nábytek i nejnovější technologie. Designérská prodejní přehlídka Prague Design Week v centru metropole představí přes 80 designérů, návrhářů, ateliérů či škol z celé ČR, ale i Slovenska a dalších zemí světa.

Pátý ročník mezinárodní designérské přehlídky Prague Design Week 2018 proběhne od 21. do 27. května 2018 v pražském Kampusu Hybernská 4 nedaleko Obecního domu. Přijďte se podívat na nejnovější design a inspirace od desítek designérů.

Výstava: Hlavní částí akce je výstava 82 designerů, designérských studií, šperkařů, módních návrhářů, umělců i studentů středních a vysokých škol z České republiky i zahraničí. Čekají vás celkem dvě patra plná originálního designu desítek tvůrců a uskupení.

Design Kino: Navštivte speciální projekt Design Kino nabízející krátká videa nejen o designu. Nabídneme vám pohledy do výroby českých i zahraničních firem, rozhovory s významnými českými i světovými designery, ukážeme vám zajímavé produkty i koncepty, módní přehlídky, architekturu, interiéry a unikátní výtvarné instalace.

Přednášky: Každý den v podvečer vám nabídneme diskuzní panely s jednotlivými tvůrci i zajímavými osobnostmi českého designu, na kterých se jich osobně můžete zeptat, kde berou svou inspiraci a další zajímavosti ze zákulisí tvůrčího procesu. Podrobný seznam všech přednášejících a data přednášek bude zveřejněn již brzy.

Design Shop: Nejlepší český i zahraniční design i budete moci pořídit na místě v Design Shopu nabízející knihy, šperky, bytové dekorace, nábytek a mnoho zajímavých drobnosti a dárků.

Celý popis
Naposledy změněno: 23. 5. 2018

Ubytování a restaurace v okolí