Úvod > Aktivity & akce > Akce > Prague Design Week 2016

Prague Design Week 2016

Kdy 2. květen 2016 12:00 - 8. květen 2016 19:00 Festivaly
Šperky, oblečení, nábytek i nejnovější technologie. Designérská prodejní přehlídka Prague Design Week v centru metropole představí přes 90 designérů, návrhářů, ateliérů či škol z celé ČR, ale i Slovenska a dalších zemí světa.

Třetí ročník mezinárodní designérské přehlídky Prague Design Week 2016, která proběhne od 2. do 8. května 2016 v pražském Kafkově domě, je v přípravě. Přijďte se podívat na nejnovější design a inspirace od více jak 90 designérů.

Výstava: Hlavní částí akce je výstava designerů, designérských studií, šperkařů, módních návrhářů, umělců i studentů středních a vysokých škol z České republiky i zahraničí. Čekají vás celkem čtyři patra plná originálního designu a více jak 50 tvůrců a uskupení.

Design Kino: Navštivte speciální projekt Design Kino nabízející krátká videa nejen o designu. Nabídneme vám pohledy do výroby českých i zahraničních firem, rozhovory s významnými českými i světovými designery, ukážeme vám zajímavé produkty i koncepty, módní přehlídky, architekturu, interiéry a unikátní výtvarné instalace.

Přednášky: Každý den v podvečer vám nabídneme diskuzní panely s jednotlivými tvůrci i zajímavými osobnostmi českého designu, na kterých se jich osobně můžete zeptat, kde berou svou inspiraci a další zajímavosti ze zákulisí tvůrčího procesu. Podrobný seznam všech přednášejících a data přednášek bude zveřejněn již brzy.

Design Shop: Nejlepší český i zahraniční design i budete moci pořídit na místě v Design Shopu nabízející knihy, šperky, bytové dekorace, nábytek a mnoho zajímavých drobnosti a dárků.

Celý popis
Naposledy změněno: 22. 3. 2016

Ubytování a restaurace v okolí