Úvod > Aktivity & akce > Akce > Polívkování

Polívkování

Kdy 14. duben 2018 10:00 - 19:00 Gastronomické akce
Máte rádi polévky a je vám jedno, zda jsou typicky české nebo z jiných zemí? Rádi zkoušíte nové recepty? Pak si rozhodně nenechte ujít festival Polévkování. Akce je posunuta na 14.4. od 10:00 do 19:00 a konat se bude ve dvoře pivovaru Staropramen.
Srdečně vás zveme na pátý ročník úspěšného festivalu Polívkování, který se kvůli rekonstrukci náplavky uskuteční v novém unikátním prostoru - ve dvoře pivovaru Staropramen. I v letošním roce vás zahřejí jak polévky tuzemské jako bramboračka, poctivý vývar, kulajda či dršťková, tak polévky z celého světa jako srbská čorba, mexické chipotle, malajská laksa, francouzská bouillabaisse, italské gazpacho, vietnamské pho, marocká harira nebo indonéská kuřecí polévka soto ayam.

Vegetariány a vegany určitě uspokojí pestrý výběr zeleninových krémů a luštěninových polévek. Zajídat se bude křupavými rohlíčky, čerstvým domácím chlebem a jinými druhy slaného pečiva. K pití se podává cider, případně mošt, svařené víno i vína ze zahraničí a samozřejmě točené pivo přímo z tanku. Nebudou chybět koláče, buchty a jiné sladké chuťovky.
Celý popis
Naposledy změněno: 21. 3. 2018

Ubytování a restaurace v okolí