Úvod > Aktivity & akce > Akce > Pohádkový les v parku zámku Světlá nad Sázavou

Pohádkový les v parku zámku Světlá nad Sázavou

Kdy 25. červen 2016 13:00 - 17:00 Akce pro děti
Pohádkový les pro všechny děti od dvou let. Chcete, aby se vaše děti krásně bály? Aby pomohly strašné čarodějnici z truhly plné brouků vytáhnout kouzelná slůvka a princovi zase zasytit strašlivého draka?
Vezměte je s sebou v sobotu 25.6. do Pohádkového lesa v zahradě Zámku Světlá nad Sázavou. Společnost Velká dobrodružství pro vás připraví les plný strašidel, vodníků, draků a rusalek. Děti v něm budou plnit zcela originální úkoly. Dvoukilometrovou trasu, která povede parkem mohou děti a rodiče projít od 13-17 hodin.

Na startu (před zámkem) dostanou malí poutníci průvodní dopis s popisem trasy a namalovanými pohádkovými postavami, které cestou potkají. U každé postavy pak dostanou zapeklitý úkol, za jehož splnění získají do dopisu razítko. Pokud splní všechny úkoly, čeká je v cíli u Víly Jasmínky a Stromu splněných přání královský poklad.

Pokud chcete být přednostně posláni na cestu v čase, který vám vyhovuje, zaregistrujte se týden před akcí na www stránkách do formuláře v rubrice Pohádkový les.
Celý popis
Naposledy změněno: 17. 2. 2016
10.9.
31.10.
Výstava

Výstava "Rozhledy - Inspirace krajinou" na hradě Lipnici

Lipnice nad Sázavou, Vysočina
3.8.
5.8.
Sázavafest 2017

Sázavafest 2017

Světlá nad Sázavou, Vysočina
22.7.
Ludus musicus

Ludus musicus

Lipnice nad Sázavou, Vysočina

Ubytování a restaurace v okolí