Úvod > Aktivity & akce > Akce > Podzimní pohádkové prázdniny na zámku Loučeň

Podzimní pohádkové prázdniny na zámku Loučeň

Kdy 26. říjen 2017 - 29. říjen 2017 Akce pro děti
Pohádkové postavy nezmizí ze zámku ani v průběhu podzimních prázdnin, tedy od 26. do 29. října, kdy se na zámek vrátí celé České pohádková léto v čele s Rumcajsem a Večerníčkem. Akce zaznamenala nebývalý ohlas, proto ji zámek zařadil právě na dobu prodlouženého volna ve školách.
V termínu podzimních prázdnin proběhne na Zámku Loučeň České pohádkové léto s Večerníčkem, jako hlavním průvodcem, Rumcajsem a Mankou, loupežníky, vílami, čarodějnicí, vodníkem a mořskou pannou.

Podobně, jako se při spuštění televize nejdříve ukáže Večerníček a uvede pohádku, bude i v zámeckém parku po celý den přítomen jako maskot a provede celodenním programem. Hlavním hrdinou je animovaný loupežník RUMCAJS, který letos také slaví, a to 50. let od své večerníčkovské premiéry v České televizi. Celou akci připravil

Zámek Loučeň ve spolupráci s dědici Radka Pilaře, autora animované podoby loupežníka Rumcajse při příležitosti oslav „50. let od uvedení Rumcajse v České televizi“.

Návštěvníci z řad dětí dostanou na pokladně hrací kartu. S ní budou procházet v rámci celodenní soutěže jednotlivá stanoviště a plnit nejrůznější úkoly. Po celý den bude probíhat komponovaný program na různých místech zámeckého parku. Nebude chybět ani oblíbené střílení z praku či kuše.
Celý popis
Naposledy změněno: 13. 9. 2017

Ubytování a restaurace v okolí