Úvod > Aktivity & akce > Akce > Paul Anka v Praze - zrušeno

Paul Anka v Praze - zrušeno

Kdy 3. únor 2016 20:00 - 23:00 Hudební a divadelní akce
Koncert se kvůli bezpečnostní situaci v Evropě přesouvá na červen 2016. Přesné datum bude upřesněno.
Slavný swingový zpěvák Paul Anka oznámil odložení svého plánovaného koncertu v Praze. Ten se měl uskutečnit 3. února 2016 v Kongresovém centrum. Vystoupení se přesouvá na červen 2016. Přesné datum bude oznámeno do konce ledna. Podle vyjádření managementu Paula Anky jde o reakci na bezpečnostní situaci v Paříži a Egyptě, kde mělo být celé evropské turné zahájeno. Všechny vstupenky zůstávají v platnosti.
 
Paul Anka se rozhodl odložit své evropské turné, které bylo naplánováno na únor 2016. Po původním odložení koncertů v západní Evropě, které Anka anoncoval již před Vánoci, se nyní rozhodl ke stejnému kroku i v ostatních částech starého kontinentu. Zpěvák a textař, který stojí za nespočtem světových hitů se rozhodl reagovat na současnou situaci okolo bezpečnosti v Evropě. "
 
Všechny vstupenky, které si do této doby fanoušci na koncert Paula Anky zakoupili, zůstávají v platnosti na vystoupení v náhradním termínu, který pořadatel koncertu oznámí do konce ledna.
 
Paul Anka je právem považován za velkou osobnost světové populární hudby. Svůj patrně největší hit, píseň Diana, nahrál již ve svých patnácti letech a tato skutečnost pro něj znamenala vstup na světová podia. Od té doby spolupracoval s lidmi jako Frank Sinatra, Buddy Holly, Frankie Lyman nebo Chuck Berry. Anka je také velmi precizním textařem a skladatelem s vytříbeným citem pro melodii a skladbu slov. Je autorem mnoha světových hitů. Například nejslavnější Sinatrova píseň "My Way" náleží právě jemu, stejně jako hit Toma Jonese "Shes a Lady".  Velkým úspěchem Paula Anky je také spolupráce s králem popu Michaelem Jacksonem. S tím napsal světově úspěšnou skladbu "This Is It", která dala jméno Jacksonově již neuskutečnému turné. Anka je také autorem písně "Love Never Felt So Good", která byla vydána jako Jacksonovo posmrtné dílo, svou část na nahrávku nazpíval také Justin Timberlake. Anka kromě jiného také stál za startem kariéry současné swingové superstar Michaela Bublého, kterému v roce 2003 koprodukoval album. 
 
Celý popis
Naposledy změněno: 29. 1. 2016
1.1.
31.12.
Zaniklé Podskalí a život na Vltavě

Zaniklé Podskalí a život na Vltavě

Praha 2, Praha
21.3.
31.8.
Česká televize dětem

Česká televize dětem

Praha 4, Praha
30.3.
28.10.
Cyklovlak Kokořínský rychlík

Cyklovlak Kokořínský rychlík

Mšeno, Střední Čechy

Ubytování a restaurace v okolí