Úvod > Aktivity & akce > Akce > Pakostra

Pakostra

Kdy 14. leden 2016 19:00 - 21:00 Hudební a divadelní akce
I. koncert Hudebního salónu. Tři špičkoví ostravští muzikanti - bluesová legenda Jiří "Kosťa" Kostadinov, frontman skupiny Buty Radek Pastrňák a jazzový basista Josef Pak - se dali dohromady, aby vytvořili elitní bluesovou formaci nazvanou Pakostra.
Obsazení skupiny: Radek Pastrňák – zpěv, kytara, Jiří Kostadinov „Kosťa“ - zpěv, kytara, Josef Pak – zpěv, kontrabas, kytara

Tři špičkoví ostravští muzikanti - bluesová legenda Jiří "Kosťa" Kostadinov, frontman skupiny Buty Radek Pastrňák a jazzový basista Josef Pak - se dali dohromady, aby vytvořili elitní bluesovou formaci nazvanou Pakostra. Hrají ve složení basa + dvě kytary a zpěv.

Na jaké hudební výkony se v jejich podání můžete těšit? Co se týče repertoáru, má Pakostra dva hlavní zdroje. Jedním je Radek Pastrňák se svými hity, které skládal v minulosti pro Buty (např. František, Nad stádem koní, Jednou ráno přišel vítr) a dnes je přináší právě do Pakostry. Druhým je Jiří Kostadinov, který též skládá písně, např. v minulosti pro kapelu Dobráci od kosti. Tyto kvalitní písně pak tři velezkušení hudebníci dotahují k dokonalosti svým provedením a bluesovým feelingem. Na pódiu jsou jako doma a nástroje jako by se za dlouhá léta hraní staly součástmi jejich těla.

Předprodej od 7.1.2016
Celý popis
Naposledy změněno: 18. 12. 2015
14.11.
Quartet

Quartet

Třebíč, Vysočina
11.11.
Svatomartinské slavnosti v Třebíči

Svatomartinské slavnosti v Třebíči

Třebíč, Vysočina
10.11.
Emanuel Ranný

Emanuel Ranný

Třebíč, Vysočina
7.11.
Manželský čtyřúhelník

Manželský čtyřúhelník

Třebíč, Vysočina

Ubytování a restaurace v okolí