Úvod > Aktivity & akce > Akce > Otáčivé hlediště v Českém Krumlově: premiéry roku 2018

Otáčivé hlediště v Českém Krumlově: premiéry roku 2018

Kdy 6. červen 2018 - 9. září 2018 Hudební a divadelní akce
Stejně jako každý rok i letos nabízí bohatý letní program, ve kterém si najdou své jak dospělí, tak děti. Letos se můžete těšit hned na dvě premiéry.
První z nich se uskuteční ve středu 6. června. Těšit se můžete na horor Dracula, a to až do 23. června. Nemrtvý démon hrabě Dracula opouští svůj hrad v Transylvánii, aby rozšířil své pole působnosti a našel ženu, jejíž portrét ho okouzlil. Nikdo netuší, jak nebezpečný je ten uhrančivý cizinec. Nikdo, až na doktora Van Helsinga...

Druhá premiéra se bude konat v sobotu 23. června. Dobrodružnou podívanou pro celou rodinu nabízí Ztracený svět, na který se můžete přijít podívat až do 9. září. Kdesi v hlubinách amazonského pralesa se zastavil čas a vy ještě dnes můžete na vlastní oči spatřit obrovská, strašlivá zvířata z dob dávné prehistorie. Nevěříte? Toto je zpráva o úžasných dobrodružstvích, ve kterých se setkávají nejfantastičtější představy romanopisce s výsledky vědeckého bádání. Věk romantiky neminul. Chyťte si na Krumlově svého pterodaktyla! Dobrodružná podívaná pro všechny věkové i váhové kategorie.

A na co dalšího se můžete těšit? Podívejte se dál.
Celý popis
Naposledy změněno: 18. 1. 2018
1.4.
31.10.
Střípky z diplomatických cest na zámku Český Krumlov

Střípky z diplomatických cest na zámku Český Krumlov

Český Krumlov, Jižní Čechy
24.11.
Zámecká slavnost vína v Českém Krumlově

Zámecká slavnost vína v Českém Krumlově

Český Krumlov, Jižní Čechy
26.10.
30.11.
Festival vína Český Krumlov

Festival vína Český Krumlov

Český Krumlov, Jižní Čechy

Ubytování a restaurace v okolí