Úvod > Aktivity & akce > Akce > Noor by Noor

Noor by Noor

Kdy 13. říjen 2017 - 3. prosinec 2017 Výstavy
NOOR by NOOR je jedinečným projektem a fascinujícím nahlédnutím do archivů NOOR se snímky pořízenými během posledního desetiletí po celém světě. Od svého založení v roce 2007 fotografická agentura a nadace NOOR, která je tvořena řadou mezinárodně osvědčených a oceněných fotografů.
Společnost NOOR sídlí v Amsterdamu, skládá se z třinácti fotografů z jedenácti různých zemí: Nina Berman, Andrea Bruce, Stanley Greene a Jon Lowenstein (USA), Pep Bonet a Sebastián Liste (Španělsko), Bénédicte Kurzen (Francie), Yuri Kozyrev (Rusko), Francesco Zizola (Itálie), Alixandra Fazzina (Velká Británie), Kadir van Lohuizen (Nizozemsko), Tanya Habjouqa (Jordánsko) a Robin Hammond (Nový Zéland).

Fotografové NOOR dokumentují hluboké příběhy a realizují dlouhodobější projekty. Věří, že zdokumentované věci je potřeba ukázat, což by mělo vést k pochopení daného problému a k lepšímu porozumění.NOOR by NOOR je jedinečným projektem a fascinujícím nahlédnutím do archivů NOOR se snímky pořízenými během posledního desetiletí po celém světě.

K desetiletému výročí založení každý fotograf NOOR prochází a vybírá z archivu dalšího fotografa NOOR fotografie, které pocitově nejlépe odráží to, co se váže k NOOR jako skupině: konfrontace s dominantním příběhem.
Celý popis
Naposledy změněno: 15. 9. 2017

Ubytování a restaurace v okolí