Úvod > Aktivity & akce > Akce > Noční oživená prohlídka hradu Švihov

Noční oživená prohlídka hradu Švihov

Kdy 2. prosinec 2017 10:00 - 17:00 Historické a vojenské akce
Všechno co jste kdy na Švihově za ta léta viděli, uvidíte ve večeru jediném... a ještě něco navíc! Alias průlet staletími...

Prohlídky adventně a vánočně vyzdobeného zámku 130/90 Kč. Adventní dílna i prodej v renesančním salonku vedle návštěvnické pokladny, vstup volný.

V sobotu i v neděli zámecká zabijačka!

Advent na zámku ve dnech 2. a 3. 12. 2017 od 10.00 do 17.00 hodin, to nebudou jen prohlídky  adventně a vánočně vyzdobených komnat a sálů lysického zámku s povídáním o historických časech, ale jako každoročně nebude chybět ani menší adventní jarmark. Naši zahradníci připraví adventní věnce a v dílničce bude možné si vyrobit vlastní výzdobu. Chybět nebude ani pan řezbář Petr Novotný, se svými betlémy a hlavně skvělými řezbovanými formičkami, na vánoční cukroví. Pro zahřátí bude připravena medovina i zámecký punč.Letos bude náš  první adventní víkend po delší odmlce i v duchu klasické zabijačky, kterou pro nás se všemi zabijačkovými dobrotami připraví JATKA Borotice, s.r.o.
 
Těšit se můžete na výborné jitrnice, jelítka, tlačenku, škvarky a další masné a uzenářské výrobky a jídla, ale také na pány řezníky a šikovné dámy, které vám jistě doporučí to nejlepší co bude k mání. Ochutnat můžete ihned na vnitřním nádvoří zámku.
 
Martina Rudolfová, kastelánka
 
Na akci se podílí :  JATKA Borotice, s.r.o., Prodejnička U Sluníčka, JP Zeleň, BREADWAY STORES, s.r.o.

 

Celý popis
Naposledy změněno: 30. 11. 2017

Ubytování a restaurace v okolí

Bezlepková kuchyně v restauraci Irida

Bezlepková kuchyně v restauraci Irida

Plzeň, Plzeňsko a Český les
Restaurace Lev

Restaurace Lev

Klatovy, Šumava