Úvod > Aktivity & akce > Akce > Noc reklamožroutů 2018 v Praze

Noc reklamožroutů 2018 v Praze

Kdy 2. březen 2018 19:00 - 3. březen 2018 0:30 Festivaly
Světová reklamní show Playstation Noc reklamožroutů opět zavítá do České republiky a proběhne v pražském kině Lucerna v pátek 2. března 2018 od 19.00 hodin. Téměř 300 spotů z 50 zemí světa v bloku trvajícím přes 5 hodin.
Také letos Reklamožrouti letos servírují reklamy chytré i hloupé, inteligentní a nudné, exotické nebo lokální. Diváci si tak mohou vychutnat přehlídku toho nejlepšího, co svět reklamy za poslední léta vytvořil.

Dramaturgové přehlídky si dávají záležet na tom, aby se do výběru dostaly zábavné kousky i vážnější snímky. Zajímavé jsou také rozdíly mezi velkorozpočtovými reklamami a videi, u kterých dokázali tvůrci vytěžit hodně efektu z malého rozpočtu.

Letošní PlayStation Noc Reklamožroutů ukazuje, jak do propagace přirozeně vstupují i prvky typické pro každou kulturu určité země. Nejlepším příkladem je třeba pákistánská reklama na čaj, která je natočena v bollywoodské stylu. Značka Nokia vtipně využívá aktuální trend selfie fotografií, Mercedez Benz zase natočil sexy reklamu o vztahu aut. Pětihodinové pásmo reklam bude rozděleno do 4 bloků.

V přestávkách diváky čeká atraktivní doprovodný program. Kromě soutěží bude diváky bavit DJ, hrací konzole PlayStation, prezentace virtuální reality a nového herního formátu PlayLink, fotobudka Fotonaut, dámy se mohou nechat nalíčit luxusní dekorativní kosmetikou.
Celý popis
Naposledy změněno: 13. 5. 2018
30.8.
28.10.
Slibuji věrnost republice

Slibuji věrnost republice

Praha 1, Praha
1.4.
31.3.
Soutěž Muzeum roku

Soutěž Muzeum roku

Praha 1, Praha

Ubytování a restaurace v okolí