Úvod > Aktivity & akce > Akce > Navštivte zákulisí filmové pohádky Sedmero krkavců

Navštivte zákulisí filmové pohádky Sedmero krkavců

Kdy 6. červen 2015 - 31. prosinec 2015 Akce pro děti
Přijďte si prohlédnout kostýmy a rekvizity, které si v ní zahrály a prohlédnout si unikátní fotografie z natáčení. Děti vezměte s sebou – právě jim je určená interaktivní část výstavy.
Filmpoint – výstavní prostor Barrandov Studia - připravil pro své návštěvníky výlet do filmového zákulisí nové pohádky Alice Nellis Sedmero krkavců.

Výstavní prostor Filmpoint hostí aktuálně dvě výstavy. První z nich vás provede dějem nové filmové pohádky Sedmero Krkavců. Dozvíte se například, jak vznikaly návrhy kostýmů hlavních postav nebo jak se dělaly trikové scény proměny zakletých bratrů v krkavce. Zblízka si prohlédnete kostýmy všech hlavních postav i nejdůležitější rekvizity, které posouvaly děj této magické pohádky. Vystavené exponáty jsou doplněny zajímavostmi z průběhu natáčení a podrobnými informacemi o jejich tvůrcích. Pro děti jsou připraveny hry a výtvarná soutěž, jejíž uzávěrka bude na konci výstavy.

Druhá část Filmpointu je věnována historii barrandovských ateliérů od třicátých let minulého století až po současnost. Poprvé zde můžete na jednom místě vidět současně kostýmní a rekvizitní originály z Formanova mistrovského Amadea i z oblíbené pohádky Tři oříšky pro Popelku, včetně kostýmů zařazených do sbírky kulturního dědictví České republiky.

Výstava Sedmero krkavců, která odstartovala v sobotu 6. června bude k vidění až do konce letošního roku.
Celý popis
Naposledy změněno: 26. 7. 2015
1.3.
30.11.
Výstava Perly české komedie

Výstava Perly české komedie

Praha 5, Praha
14.4.
31.5.
Vernisáž - Tušení světla

Vernisáž - Tušení světla

Praha 5, Praha
17.4.
23.10.
Dostihová sezóna 2016 - Velká Chuchle

Dostihová sezóna 2016 - Velká Chuchle

Praha 5, Praha
6.4.
21.12.
Hudební kroužek pro děti 2-4 roky

Hudební kroužek pro děti 2-4 roky

Praha 5, Praha

Ubytování a restaurace v okolí