Úvod > Aktivity & akce > Akce > Garden Pass - navštivte jedinečné zahrady za zvýhodněnou cenu

Garden Pass - navštivte jedinečné zahrady za zvýhodněnou cenu

Kdy 1. květen 2016 - 31. říjen 2016 Sportovní akce
Pro milovníky procházek v zeleni Prahy a okolí bychom chtěli upozornit na novinku – Garden Pass, zvýhodněnou vstupenku do Průhonického parku, Botanické zahrady hl.m. Prahy a Dendrologické zahrady v Průhonicích.
Milovníky procházek upozorňujeme na novinku – Garden Pass, zvýhodněnou vstupenku do Průhonického parku, Botanické zahrady hl.m. Prahy a Dendrologické zahrady v Průhonicích. Svého držitele opravňuje k jednomu vstupu do všech tří areálů.

Vstupy nemusí být uskutečněny v jeden den – karta je platná do 31. 10. 2016 a je v prodeji v pokladnách všech tří institucí. Průhonický park je cenný z hlediska umělecko-historického i dendrologického jako sbírka domácích a cizokrajných dřevin, výjimečnou sbírkou rododendronů, kosatců, kulturních růží a dalších.

V magické Botanické zahradě v Troji s dvaadvaceti tisíci druhy rostlin naleznete rozsáhlé venkovní expoziční plochy např. s Japonskou zahradou. Svět exotických rostlin představuje tropický skleník Fata Morgana.

Dendrologická zahrada v Průhonicích na 70 ha plochy soustřeďuje více než 7 000 druhů a odrůd otužilých rostlin. Velmi bohaté jsou zdejší sbírky růží, okrasných jabloní, šeříků a dalších.
Celý popis
Naposledy změněno: 8. 2. 2016
19.11.
30.4.
Bruslení na zimním stadionu Kobra

Bruslení na zimním stadionu Kobra

Praha 4, Praha
25.12.
1.1.
Betlémy 2016 - kostel sv. Prokopa

Betlémy 2016 - kostel sv. Prokopa

Praha, Praha
6.1.
8.1.
Zimní pohádka

Zimní pohádka

Praha 10, Praha
6.12.
Burianova kulturní ozdravovna

Burianova kulturní ozdravovna

Praha 22, Praha

Ubytování a restaurace v okolí