Úvod > Aktivity & akce > Akce > Národní Cirkus Berousek

Národní Cirkus Berousek

Kdy 7. září 2017 - 24. září 2017 Akce pro děti
Národní Cirkus Originál Berousek patří v drezurním umění patříme mezi světovou špičku a to především kvůli ojedinělé drezuře medvědů, zeber, volném výcviku arabských a fríských hřebců, asijských velbloudů, indických slonů, poníků a dalších zvířat. Přijďte se podívat na pražské Háje.
V představení uvidíte artisty z Ukrajiny, Rumunska, Francie a samozřejmě, že nebudou chybět ani čeští artisté a drezéři, kteří se zúčastnili finále Talentmánie 2010.

Národní Cirkus Originál Berousek má jednu z nejmodernějších tribun v Evropě, kde každý divák má svou vlastní židličku. Tuto tribunu si pořídil v roce 2011 od nejprestižnější italské společnosti Anceschi.

Akrobaté na odrazovém můstku, visutá hrazda, balanční výkony na volném žebříku, skákači na trampolíně, vzdušná akrobacie na šálách, žonglérské vystoupení s tenisovými raketami, basketbalovými míči a kužely, komickou drezúru psů, drezúru slona, drezúru zeber, velbloudů a lam, volný výcvik 12arabských plnokrevníků kombinovaný s maďarskou poštou a samozřejmě medvědí revue, to je program velkolepé podívané v Cirkusu Berousek.

Národní Cirkus Originál Berousek chová více než 80 kusů cizokrajných zvířat, počínaje slony, velbloudy, zebrami, lamami, papoušky Ara, pštrosy, dvěma druhy opic, frískými, andaluskými, lipickými a arabskými plnokrevnými koňmi a konče např. poníky. Nejvíce se Cirkus Berousek proslavil chovem a výcvikem medvědů, ale také velbloudů, lam, zeber a opiček.

Národní Cirkus Originál Berousek vystupuje u stanice metra Luka, ve všední dny od 17:30 hodin, v sobotu od 14:00 a v neděle od 11:00 hodin. V pondělí cirkus nevystupuje.
Celý popis
Naposledy změněno: 6. 9. 2017
6.9.
29.10.
Jiří Jun - Z Chodova do Chodova

Jiří Jun - Z Chodova do Chodova

Praha 11, Praha
25.7.
30.9.
Průhonické jiřinky a gladioly 2017

Průhonické jiřinky a gladioly 2017

Průhonice, Střední Čechy

Ubytování a restaurace v okolí