Úvod > Aktivity & akce > Akce > Tereza Krippnerová

Tereza Krippnerová

Kdy 14. únor 2018 21:30 - 23:59 Hudební a divadelní akce
Nechte se rozmazlovat. V legendární Redutě jsme pro všechny zamilované připravili speciální valentýnský program - šampaňské, růže a ten nejlepší jazz božské zpěvačky Terezy Krippnerové a její kapely The Masters.
Svátek zamilovaných strávíte na nejromantičtějším místě v Praze. V intimním přítmí decentně zařízeného sálu legendární Reduty, se skleničkou delikátního šampaňského a s vaší drahou polovičkou v náručí, co víc si přát? Jen pro Vaše potěší jsme připravili speciální valentýnský program My Funny Valentine. Uslyšíte božskou zpěvačku Terezu Krippnerovou a její The Masters, navíc s pečlivě vybraným repertoárem. Písně tiché i romantické, okouzlující i taneční. Pokud jste nebyli zamilovaní předtím, po návštěvě Terezina koncertu zaručeně budete.

Dopřejte své dámě či pánovi ještě výjimečnější zážitek. S VIP vstupenkou Vás čeká delikátní valentýnské menu (nejlepší víno pro dámu a výběrová whisky pro pána, nebo obráceně podle chuti), drobné občerstvení a nevšední valentýnské překvapení. Náš diskrétní personál Vás zaplaví okvětními plátky růží, a každá dáma dostane nefalšovanou jazzovou valentýnku To vše na místě, které patřilo legendám. Nechte se rozmazlovat. Zasloužíte si to.
Celý popis
Naposledy změněno: 4. 4. 2018
8.12.
1.9.
Indiáni v Náprstkově muzeu

Indiáni v Náprstkově muzeu

Praha 1, Praha
7.5.
20.7.
18–18 Století státního svátku

18–18 Století státního svátku

Praha 1, Praha
26.5.
27.5.
Dyzajn market - léto 2018

Dyzajn market - léto 2018

Praha 1, Praha
26.5.
27.5.
Ne:výstava

Ne:výstava

Praha 2, Praha

Ubytování a restaurace v okolí