Úvod > Aktivity & akce > Akce > Mezinárodní setkání sběratelů pivních suvenýrů v Praze 2017

Mezinárodní setkání sběratelů pivních suvenýrů v Praze 2017

Kdy 21. leden 2017 7:15 - 11:15 Společenské akce
Již 39. mezinárodní setkání sběratelů pivních suvenýrů se koná v sobotu v pražských Dejvicích (Menza Studentský dům). Mezi téměř 350 účastníky, nechybí ani ty ze Slovenska, Německa, Polska, Běloruska či Maďarska.
Již tuto sobotu 21. 1. 2017 od 8 do 12:00 ožije menza Studentský dům v pražských Dejvicích sběrateli pivních suvenýrů nejen z tuzemska, ale i ze zahraničí, zejména ze Slovenska, Polska a Německa. Měnit či prodávat se zde budou hlavně etikety a tácky, chybět však nebudou ani cedule, plechovky, půllitry, účtenky, zátky a další pivní propriety.
 
Pamatováno bude i na začínající sběratele, pro něž pořadatelé připraví různé drobnosti k rozebrání.
 
Setkání jako obvykle okoření i dobré pivo. Pivovar Starokladno bude čepovat Ležák starosty Pavla (12,8% světlý ležák) a Mohykána (13% ale), pivovar Uhříněves Aloise (11% světlý ležák), pivovar Prager Laffe extra hořkého Eddieho (svrchně kvašená čtrnáctka) a kromě toho zde návštěvníci od 9:30 budou moci zdarma ochutnat 15 litrů piva dvou domácích pivovarů:
 
Domácí pivovar z pražských Bubnů s sebou přiveze světlou jedenáctku Kvasinkáč (výrazně kvasnicový mnichovský ležák) a Rodinný pivovar z Jestřebí u Zábřeha na Moravě zkusí zaujmout něčím silnějším, a to polotmavou třináctkou Melťák (svrchně kvašené pšeničné pivo ochucené Vita-Meltou).
 
Samozřejmostí bude i pestrá nabídka piva v lahvích, o kterou se postarají nejen výše avizované pivovary, ale také plzeňský pivovar Raven a pochopitelně i samotní návštěvníci.

Základní vstupné bude 40 Kč, ženy budou platit polovinu a mládež do 26 let bude mít vstup zdarma.

Místo konání: Menza Studentský dům, roh Bechyňovy a Kolejní ulice, Praha-Dejvice.
Celý popis
Naposledy změněno: 16. 1. 2017
4.3.
31.12.
Farmářské trhy na Kulaťáku

Farmářské trhy na Kulaťáku

Praha 6, Praha
1.9.
31.12.
Ateliér Františka Bílkova

Ateliér Františka Bílkova

Praha 1, Praha
9.3.
30.7.
Klobouky

Klobouky

Roztoky, Střední Čechy

Ubytování a restaurace v okolí