Úvod > Aktivity & akce > Akce > Mezinárodní den žen v Aquacentru Šutka

Mezinárodní den žen v Aquacentru Šutka

Kdy 8. březen 2017 16:00 - 21:00 Společenské akce
Ve středu 8. 3. 2017 od 18:00 do 21:00 hodin je pro všechny ženy, dámy, slečny, paní v Aquacentru Šutka připraven bohatý program.
Ženy, dámy, slečny, paní, přijďte si užít SVŮJ den do Aquacentra Šutka a odměnit se tak v rámci Mezinárodního dne žen, který každoročně připadá na 8. března.

I v letošním roce Aquacentrum Šutka vzdá úctu všem ženám, a to nikoliv květinou, ale pestrým a nevšedním programem, kde si každá najde to své. Výběr je široký. Od lekcí aquaerobiku, pilates a i POLE DANCE, přes zábavný fotokoutek až po ochutnávky čokolád merci. Pro tento večer Vám Alex Kalousová, Mistryně ČR v POLE SPORT předvede, jak krásný může být tento náročný sport. Po tomto báječném vystoupení bude moci každá ze zájemkyň pole dance osobně vyzkoušet a zjistit, co tento tanec na tyči obnáší a naučí se pár zajímavých kroků. 

Alex Kalousová je vítězka Mistrovství ČR Pole Sport v kategorii professional za rok 2014, získala 2.místo v kategorii doubles na Mistrovství ČR v pole art v roce 2016 a je certifikovaná lektorka pole dance, spolumajitelka pražského studia Pole Heaven. Vyzkoušejte něco nového a naučte se kouzla pole dance. Večer pak můžete zakončit fotokoutkem se zábavnými rekvizitami.

Vezměte tedy svou maminku, dceru, kamarádky a užijte si společné chvíle v našem aquaparku, ve wellness či vířivce, dvou finských saunách či parních lázních nebo v 50m bazénu.

Program akce je zahrnut do běžné ceny vstupného.
 
Celý popis
Naposledy změněno: 7. 3. 2017

Ubytování a restaurace v okolí