Úvod > Aktivity & akce > Akce > Mezinárodní den seniorů v Aquacentru Šutka

Mezinárodní den seniorů v Aquacentru Šutka

Kdy 1. říjen 2017 10:00 - 15:00 Společenské akce
Aquacentrum Šutka nabízí všem seniorům nad 60 let* vstup do celého areálu na celý den za pouhou 1 Kč.
Na první den v měsíci říjnu připadá každoročně Mezinárodní den seniorů. Zastavte se na chvilku, vzpomeňte na svoje blízké a v tento den udělejte radost rodičům, babičkám a dědečkům. Zajděte spolu do Aquacentra Šutka a zažijte spolu výjimečný den, na který budete všichni rádi vzpomínat. Všichni senioři nad 60 let* věku mají po celý den vstup za 1 Kč. Jako doprovodný program je pro seniory připravena zábava od společnosti HRY PRO SENIORY, kde ve spolupráci s profesionální trenérkou her se zájemci naučí mnoho zajímavého a nového. Oslavte Mezinárodní den seniorů a přijďte si užít aktivního pohybu i relaxace do Aquacentra Šutka.

Již od roku 1998 si svět 1. října připomíná Mezinárodní den seniorů. Právě toho dne byl totiž Organizací spojených národů a jejím tehdejším generálním tajemníkem Kofi Annanem vyhlášen rok 1999 Mezinárodním rokem seniorů. Den seniorů je oslavou všeho, co společnosti přináší staří lidé. Taktéž i Aquacentrum Šutka se rozhodlo podpořit tento den a zvýhodnit vstup na 1 Kč pro všechny návštěvníky nad 60 let*. Podpořte tento den s námi a dejte svým blízkým najevo, jak si jich vážíte a že máte zájem s nimi tento den strávit.

Kromě zmíněného doprovodného programu a drobných dárků na návštěvníky Aquacentra Šutka čeká také relaxační vířivka, vodní bar s občerstvením, padesátimetrový bazén a naše wellness, kde jsou k dispozici dvě finské sauny s venkovními ochlazovacími bazénky a dvě parní lázně.

 
Celý popis
Naposledy změněno: 26. 9. 2017
22.9.
20.11.
Stanislav Libenský Award 2017

Stanislav Libenský Award 2017

Praha 7, Praha
22.9.
20.11.
Rekonstrukce paměti

Rekonstrukce paměti

Praha 7, Praha
8.9.
8.1.
Příběhy Iráku

Příběhy Iráku

Praha, Praha

Ubytování a restaurace v okolí