Úvod > Aktivity & akce > Akce > Mezinárodní den seniorů v Aquacentru Šutka

Mezinárodní den seniorů v Aquacentru Šutka

Kdy 1. říjen 2017 10:00 - 15:00 Společenské akce
Aquacentrum Šutka nabízí všem seniorům nad 60 let* vstup do celého areálu na celý den za pouhou 1 Kč.
Na první den v měsíci říjnu připadá každoročně Mezinárodní den seniorů. Zastavte se na chvilku, vzpomeňte na svoje blízké a v tento den udělejte radost rodičům, babičkám a dědečkům. Zajděte spolu do Aquacentra Šutka a zažijte spolu výjimečný den, na který budete všichni rádi vzpomínat. Všichni senioři nad 60 let* věku mají po celý den vstup za 1 Kč. Jako doprovodný program je pro seniory připravena zábava od společnosti HRY PRO SENIORY, kde ve spolupráci s profesionální trenérkou her se zájemci naučí mnoho zajímavého a nového. Oslavte Mezinárodní den seniorů a přijďte si užít aktivního pohybu i relaxace do Aquacentra Šutka.

Již od roku 1998 si svět 1. října připomíná Mezinárodní den seniorů. Právě toho dne byl totiž Organizací spojených národů a jejím tehdejším generálním tajemníkem Kofi Annanem vyhlášen rok 1999 Mezinárodním rokem seniorů. Den seniorů je oslavou všeho, co společnosti přináší staří lidé. Taktéž i Aquacentrum Šutka se rozhodlo podpořit tento den a zvýhodnit vstup na 1 Kč pro všechny návštěvníky nad 60 let*. Podpořte tento den s námi a dejte svým blízkým najevo, jak si jich vážíte a že máte zájem s nimi tento den strávit.

Kromě zmíněného doprovodného programu a drobných dárků na návštěvníky Aquacentra Šutka čeká také relaxační vířivka, vodní bar s občerstvením, padesátimetrový bazén a naše wellness, kde jsou k dispozici dvě finské sauny s venkovními ochlazovacími bazénky a dvě parní lázně.

 
Celý popis
Naposledy změněno: 26. 9. 2017
3.12.
28.2.
Kluziště na koupališti v Ládví

Kluziště na koupališti v Ládví

Praha 8, Praha
27.10.
8.1.
1917 - 2017

1917 - 2017

Praha 7, Praha
8.9.
8.1.
Příběhy Iráku

Příběhy Iráku

Praha, Praha

Ubytování a restaurace v okolí