Úvod > Aktivity & akce > Akce > Městské pivní slavnosti - Olešnice

Městské pivní slavnosti - Olešnice

Kdy 5. červenec 2018 Festivaly
Dne 5. července se ve městě Olešnice konají Městské pivní slavnosti. Hlavní dění tradičních slavností bude v prostorách zahrad kulturního domu, které vnášejí pohodovou a klidnou atmosféru. Těšit se můžete samozřejmě na osvěžující pivo a lahodné pochutiny.

Městské pivní slavnosti jsou svátkem dobré nálady, soutěží a především pak piva, místních spolků a neziskových organizací, které každým rokem společně organizují tuto významnou slavnost pro veřejnost. Slavnosti se konají v prostorách zahrad kulturního domu, které vnášejí pohodovou a klidnou atmosféru.

Jak už název pivní slavnosti říká, bude zajištěna široká nabídka piv. A protože pivo lépe chutná po dobrém jídle, tak ani o něj nebude nouze.

Můžete se těšit na tradiční soutěže jako pivní štafetu družstev pořadatelů, rychlostní pití půllitru či tupláku nebo na slalom převozu bečky a prázdných přepravek od piva na rudlu.

Také děti se určitě nebudou nudit. Pro malé ratolesti budou připraveny různé soutěže, tvořivé dílničky, malování na tváře a mnohé další.

Celý popis
Naposledy změněno: 14. 2. 2018
26.10.
27.10.
Svojanovské stíny

Svojanovské stíny

Svojanov, Východní Čechy
24.3.
31.10.
Obrázky (a nejen) pro radost

Obrázky (a nejen) pro radost

Lysice, Jižní Morava
15.5.
31.10.
Když si můj dědeček babičku bral

Když si můj dědeček babičku bral

Lysice, Jižní Morava

Ubytování a restaurace v okolí