Úvod > Aktivity & akce > Akce > MaRS 2016 – netradiční charitativní maraton

MaRS 2016 – netradiční charitativní maraton

Kdy 4. březen 2016 17:00 - 5. březen 2016 19:00 Sportovní akce
Přijďte si zacvičit, protáhnout tělo a pomoci potřebným na 5. ročník 24hodinového cvičebního Maratonu na podporu nemocných s roztroušenou sklerózou. Nadační fond Impuls zve do Prahy a dalších 19 měst po celé republice.
Na programu budou kruhové tréninky nebo skupinové lekce jako pilates či jóga, chybět nebudou ani cvičení vhodná pro pacienty na vozíkách. Prostory jsou přístupné pro hendikepované, imobilní lidé se mohou připojit cvičením z domova. Připraven je také doplňkový program zaměřený na zdravý životní styl či trénink mozku.

Cílem akce je motivovat nejen pacienty s RS k pravidelnému pohybu a získat prostředky na cvičební aktivity, které zdravotní pojišťovny nehradí. Vstupné je dobrovolné nebo formou DMS ve tvaru DMS IMPULS na tel. 8 7777.

Přidat se můžete také v Brně, Českých Budějovicích, Hradci Králové, Jihlavě, Karlových Varech, Kyjově, Liberci, Novém Boru, Olomouci, Ostravě, Plzni, Poděbradech, Teplicích, Ústí nad Orlicí, Uherském Hradišti, Velkých Losinách, Žďáru nad Sázavou či Žirči u Dvora Králové n. L., slovenských Piešťanech či švýcarském Valens.

Přijďte se podívat, zacvičit si anebo fandit těm, kteří se do maratónského klání pustili.
Celý popis
Naposledy změněno: 22. 2. 2016

Ubytování a restaurace v okolí