Úvod > Aktivity & akce > Akce > Malování a kreslení –ukázková lekce pro děti

Malování a kreslení –ukázková lekce pro děti

Kdy 25. únor 2016 14:15 - 15:45 Akce pro děti
Máte doma šikovného malíře a rádi byste rozvíjeli jeho talent? Uvažujete o pravidelných návštěvách ateliéru, ale rádi byste se k nám nejdříve přišli nezávazně podívat? Přijďte se do našeho ateliéru Malování a kreslení podívat na zkušební lekci!
Protože víme, že váš první krok do světa výtvarného umění je krok zodpovědný a důležitý, od výběru správného učitele, vhodného učebního programu a pedagogického přístupu se na dlouhou dobu odvíjí další cesta po tomto úžasném světě barev, tvarů, technik a technologií. Přejeme si, abyste své rozhodnutí přihlásit vašeho potomka k nám ke studiu mohli udělat se všemi informacemi, které vám můžeme ke studiu u nás poskytnout a proto Vám nabízíme službu "ukázková zkušební hodina zdarma".

Nabízíme zkušební ukázkovou hodinu, kdy přijdete do ateliéru, bude vám vysvětleno vše okolo jeho fungování, lektor s vámi probere zájmy vašeho dítěte a pokusí se vám navrhnout vhodnou formu výuky. Potom můžete být přítomni na ukázkové lekci, která trvá obvykle 90 minut. U menších dětí se někdy domluvíme na lekci 45min či 60min.
Celý popis
Naposledy změněno: 17. 2. 2016

Ubytování a restaurace v okolí