Úvod > Aktivity & akce > Akce > Love Run - běh zamilovaných v pražské Stromovce

Love Run - běh zamilovaných v pražské Stromovce

Kdy 12. květen 2018 Sportovní akce
Love Run 2108 je pětikilometrový běh pro zamilované, kde na vás v cíli čekají skvělé dárky, párty plná lásky a ještě pocit, že jste to dokázali společně. Čas běhu je měřený, ale není hodnocený. Záleží jen na vás, zda poměříte své síly, nebo se jen tak společně proběhnete.
Televize Prima pořádá pod hlavičkou kanálu Prima LOVE již třetí ročník inSPORTline Prima Runu v pražské Stromovce. V sobotu 12. května se tak pražský park znovu promění v běžeckou závodní trasu nejen pro zamilované páry a jednotlivce, ale nově také pro děti do 14 let. Ty se mohou zúčastnit barevného běhu petšopáků v kilometrovém závodu na čas. Ani letos nebudou chybět známé tváře televize Prima.

Partnerem akce se již podruhé stala společnost inSPORTline, díky které si v průběhu dne budou moci návštěvníci vyzkoušet i nejrůznější stroje, jako jsou běžecké pásy a trenažéry, a která zároveň věnovala hodnotné ceny pro vítěze.

Novinkou letošního inSPORTline Prima Runu je běh věnovaný dětem. Barevný běh petšopáků je speciální závod na čas, rozdělený hned do čtyř kategorií. Děti se ho navíc mohou zúčastnit se svými oblíbenými zvířátky Littlest Pet Shop! Kromě běhu na ně čeká burza oblíbených petšopáků a také velká soutěž o největší sbírku. Start dětského závodu doprovodí i oblíbená znělka ze seriálu.

Ambasadorem inSPORTline Prima Runu je sportovec a moderátor Zpráv FTV Prima Roman Šebrle, který samozřejmě nebude chybět ani na startu letošního běhu, po boku dalších známých osobností.

Registrace probíhái na místě, kde budou moci rovněž závodníci přispět na charitativní účely. Párová registrace je k zakoupení za 666 Kč.
Celý popis
Naposledy změněno: 8. 2. 2018

Ubytování a restaurace v okolí