Úvod > Aktivity & akce > Akce > Love Run - běh zamilovaných v pražské Stromovce

Love Run - běh zamilovaných v pražské Stromovce

Kdy 1. květen 2016 12:33 - 12:33 Sportovní akce
Love Run 2106 je pětikilometrový běh pro zamilované, kde na vás v cíli čekají skvělé dárky, párty plná lásky a ještě pocit, že jste to dokázali společně. Čas běhu je měřený, ale není hodnocený. Záleží jen na vás, zda poměříte své síly, nebo se jen tak společně proběhnete.
Zapalují se vám lýtka? Provětrejte si je při běhu zamilovaných s názvem Love Run, který připravuje televize Prima. Registraci organizátoři spustili symbolicky na svatého Valentýna a zamilovaní, či milovníci běhu, startovní páskou proběhnou opět tematicky na 1. máje. Nemáte s kým běžet? Love Run vám pomůže najít parťáka na běh a třeba i pro život.

Pětikilometrovou trasu bude moci zdolat 2222 lidí čili 1111 párů. Podmínkou registrace, která pro pár činí 888 Kč, totiž je být v páru – a na pohlaví nezáleží! Pokud zájemci o běh zamilovaných nemají, s kým by běželi, mohou využít seznamky, která v rámci projektu vznikla. Stačí, když vyfotí své přípravy na běh a svou fotku umístí na Instagram či Facebook s následujícím hashtagem podle toho, koho do páru hledají:
#loverunwoman – tento hashtag použijte, pokud jste žena, a nemáte s kým běžet 
#loverunman – tento hashtag použijte, pokud jste muž, a nemáte s kým běžet 

Registrace probíhá od dne svatého Valentýna na webu love run. V rámci startovného běžci získají trička, a i když tím největším darem je samozřejmě láska, v cíli na ně budou čekat nejen skvělé dárky, ale i párty plná lásky zakončená koncertem.
 

Prima spustila dražbu tváří v rámci Prima Run

Ti, kteří k sobě pro běh ještě druhou polovičku nemají, si partnera na běhání mohou vydražit z řad známých osobností během unikátní internetové dražby na webu aukce.iprima.cz. Její výtěžek půjde na charitu.

Mezi draženými osobnostmi je hvězdná moderátorka TOP STAR magazínu Eva Perkausová, zpěvák kapely Portless Kryštof Michal, stand up komik z pořadu Comedy Club Miloš Knor, mladý populární herec Zdeněk Piškula, zpěváci Debbi a Lipo a frontman kapely Lake Malawi Albert Černý.

Zahajovací cena u každé osobnosti je stanovena na 1111Kč, přihazovat je pak možné vždy minimálně 111 Kč. Aukce odstartovala 18. dubna v 11:11 hodin a skončí 27. dubna ve 23:59:59 hodin. Výtěžek z dražby bude věnovaný Nadaci Terezy Maxové .
 
Celý popis
Naposledy změněno: 20. 4. 2016

Ubytování a restaurace v okolí