Úvod > Aktivity & akce > Akce > LezeTop Boulder Cup

LezeTop Boulder Cup

Kdy 12. březen 2016 13:00 - 18:00 Sportovní akce
První ročník lezeckých boulderových závodů - LezeTop Boulder CUP.Časový limit - 5 hodin, více než 30 boulderů všech obtížností. Metoda - Fair Play.
Závodníci kategorie mužů, žen i dětí v průběhu časového limitu 5 hodin změří svoje síly na 30 boulderech obtížnosti od 3A do 7C. Lézt se bude jak v prostorách stěny s převážně kolmějšími profily, tak i na boulderu, kde na závodníky budou čekat převislejší kousky.

Závodit se bude pouze jednokolově a každý si bude podle vlastního svědomí zapisovat vylezené bouldery a počet potřebných pokusů. Každý boulder bude mít bodovou hodnotu odpovídající počtu jeho přelezů. Pokud tedy např. dorazí 50 závodníků a všichni vylezou nejlehčí boulder, dostanou za něj jediný bod. Pokud ale závodník vyleze některý boulder sám, dostane za něj rovných 50bodů. Počty pokusů budou důležité jen v případě shodného bodového součtu.

Bouldery by měly zaujmout různorodým charakterem a některé z nich budou opravdu velmi netradiční. Na své by si měli přijít jak silní muži, tak i šikovné ženy a děti. Lezení vám zpříjemní nové chyty a struktury od firmy AIX a také závěsné prvky od AMuerte. Testování lezeček Ocún.
Celý popis
Naposledy změněno: 24. 2. 2016
25.10.
30.4.
Leonardo da Vinci ve Sladovně v Písku

Leonardo da Vinci ve Sladovně v Písku

Písek, Jižní Čechy
20.5.
20.5.
Farářova tajná komnata

Farářova tajná komnata

Malenice, Jižní Čechy
24.5.
27.5.
Rybářské dny ve Vodňanech 2017

Rybářské dny ve Vodňanech 2017

Vodňany, Jižní Čechy

Ubytování a restaurace v okolí