Úvod > Aktivity & akce > Akce > LezeTop Boulder Cup

LezeTop Boulder Cup

Kdy 12. březen 2016 13:00 - 18:00 Sportovní akce
První ročník lezeckých boulderových závodů - LezeTop Boulder CUP.Časový limit - 5 hodin, více než 30 boulderů všech obtížností. Metoda - Fair Play.
Závodníci kategorie mužů, žen i dětí v průběhu časového limitu 5 hodin změří svoje síly na 30 boulderech obtížnosti od 3A do 7C. Lézt se bude jak v prostorách stěny s převážně kolmějšími profily, tak i na boulderu, kde na závodníky budou čekat převislejší kousky.

Závodit se bude pouze jednokolově a každý si bude podle vlastního svědomí zapisovat vylezené bouldery a počet potřebných pokusů. Každý boulder bude mít bodovou hodnotu odpovídající počtu jeho přelezů. Pokud tedy např. dorazí 50 závodníků a všichni vylezou nejlehčí boulder, dostanou za něj jediný bod. Pokud ale závodník vyleze některý boulder sám, dostane za něj rovných 50bodů. Počty pokusů budou důležité jen v případě shodného bodového součtu.

Bouldery by měly zaujmout různorodým charakterem a některé z nich budou opravdu velmi netradiční. Na své by si měli přijít jak silní muži, tak i šikovné ženy a děti. Lezení vám zpříjemní nové chyty a struktury od firmy AIX a také závěsné prvky od AMuerte. Testování lezeček Ocún.
Celý popis
Naposledy změněno: 24. 2. 2016
1.5.
30.9.
Otevřené brány píseckých kostelů 2018

Otevřené brány píseckých kostelů 2018

Písek, Jižní Čechy
29.6.
Den Otevřených Dveří - LezeTop

Den Otevřených Dveří - LezeTop

Písek, Jižní Čechy
13.10.
14.10.
Oslavy vyhlášení republiky v Písku

Oslavy vyhlášení republiky v Písku

Písek, Jižní Čechy

Ubytování a restaurace v okolí