Úvod > Aktivity & akce > Akce > Letní slavnosti na Kamenném mostě 2016 - Písek

Letní slavnosti na Kamenném mostě 2016 - Písek

Kdy 16. červenec 2016 18:00 - 22:00 Festivaly
V sobotu 16. července v podvečer přijede do Písku královská návštěva.

Sám Karel IV. se projde po Kamenném mostě a v 18.00 zahájí na prostranství před domem U Slona  letošní Letní slavnost, na kterou vás všechny  zveme. Pro pobavení krále a všech přihlížejících předvedou svoje umění kejklíři a tanečnice (T-Dance a Fuegnis ).Flamenco zatančí krásné dívky snad až z dalekého Orientu (Setkání v tanci – Veronika Rážová).

A protože král bude po dlouhé cestě jistě unaven, připraví mu sličné lazebnice příjemnou koupel v představení Lazebna ( DS Bouček Vimperk).Dojde i na řinčení zbraní v lítém souboji při přepadení na Zlaté stezce (SHŠ Artego Vimperk).

Při tom všem se můžete občerstvit dobrým vínem a pivem. V příjemném prostředí dvorku domu U Slona bude probíhat prodejní výstava prací členů Prácheňské umělecké besedy.  Pan Kašpárek nám tradičně zahraje příjemné melodie, které můžete poslouchat až do půl desáté. Protože potom začíná kino. Budeme promítat známý český muzikál Noc na Karlštejně. Plátno bude stát venku před domem a budou tam i lavičky. Pokud máte nějakou šikovnou skládací židli, přineste si ji sebou. Ať máte jistotu, že si budete mít na co sednout.

Celý popis
Naposledy změněno: 11. 7. 2016
3.3.
22.4.
Helena a její přátelé – malba na porcelán

Helena a její přátelé – malba na porcelán

Písek, Jižní Čechy
1.3.
1.4.
Oáza hororu v poušti nudy

Oáza hororu v poušti nudy

Písek, Jižní Čechy
11.5.
13.5.
Cipískoviště 2018 v Písku

Cipískoviště 2018 v Písku

Písek, Jižní Čechy
6.4.
MIG21 - Svoboda není levná věc

MIG21 - Svoboda není levná věc

Písek, Jižní Čechy

Ubytování a restaurace v okolí