Úvod > Aktivity & akce > Akce > Letní Letná 2017 – mezinárodní festival nového cirkusu a divadla

Letní Letná 2017 – mezinárodní festival nového cirkusu a divadla

Kdy 17. srpen 2017 - 3. září 2017 Festivaly
Letní Letná - festival nového cirkusu, divadla, hudby a vizuálního umění. Do Prahy přiváží ty nejlepší soubory z celého světa. Letos se festival bude odehrávat od 17. 8. do 3. 9. 2017 v Letenských sadech. Těšit se můžete na umělce z Francie, Španělska, Kanady, Rumunska, Belgie a samozřejmě z Čech.
Festival nabídne zahraniční i domácí soubory nového cirkusu, pohybového divadla či klaunerie, dětská představení i posezení v příjemné kavárně, která se každý večer změní v pulzující bar.

Zakoupit vstupenky můžete na zahraniční hvězdy festivalu a je na co se těšit: kanadský Cirque Alfonse s představením Barbu opanuje secesní dřevěný Spiegeltent - secesní dřevěné šapitó Magic Mirror (oblíbený prostor loňského festivalu), belgický soubor Colectiff Malunés vezme návštěvníky na jedinečnou výpravu do světa, kde se realita současnosti prolíná s dobře známými motivy pohádek našeho dětství, po několikaleté odmlce se do Letenských sadů vrátí věhlasný francouzský soubor, který se nesmazatelně zapsal do historie Letní LetnéAtelier Lefeuvre& André a žádnou neznámou není pro návštěvníky festivalu ani renomovaný katalánský soubor Escarlata Circus.

Hlavní festivalové městečko s cirkusovými stany a občerstvením najdete v Letenských sadech. Každý den tu na diváky čekají divadelní představení, kabarety, hudební vystoupení, výtvarné dílny a další kreativní aktivity – a to vše v letní a příjemné, až starosvětské cirkusové atmosféře.
 

O představeních

Barbu
Troufalý, hravý, sexy a... vousatý – kanadský Cirque Alfonse míří v roce 2017 na Letní Letnou se svou novou show, která bez rozpaků boří zažitá pravidla. Po celosvětově úspěšném hitu Timber, kanadští „dřevorubci“ přicházejí neméně revolučním představením Barbu, které je doslova nabité originální akrobacií, odvážnými výstupy, říznou muzikou a perfektně upravenými plnovousy.

Forever, happily...
Francouzsko-belgický soubor Collectif Malunés stvořil neuvěřitelný fantaskní svět, kde se realita současnosti prolíná s tradičními motivy klasických pohádek našeho dětství.

8m3
Atelier Lefeuvre& André se vrací na Letní Letnou! Uzavřeni v unikátním krychlovém prostoru o rozměrech 2x2x2 metry dokáží i na minimálním prostoru rozehrát symfonii geniálních triků, vtipných skečů a neuvěřitelných artistických kousků.

Devoris Causa
Katalánský soubor Escarlata Circus není na novocirkusové scéně žádným nováčkem. Tento rok slaví neuvěřitelných 30 let a dort, který budou servírovat na své narozeninové oslavě, není jen tak ledajakým zákuskem. Posuďte sami seznam ingrediencí: skoky, balancování, obratnost, krutost a spousta cukru a zeleniny.

Stand'artní kabaret / Open air zdarma
Chlapci Ondar, Petar, Tomina, Jura a Kurt předvedou svůj maximální improvizační standart! Nic víc, nic míň! Zcela otevřený divadelně-hudební improvizační večer. Stand´artní kabaret prožívá pokaždé svou premiéru i derniéru a je hudebně doprovázený vlastní kapelou Tatra, Tesla, příp. Snaha.

Cirksession
Cirkusové miniatury ve velkém stylu! Setkání českých novocirkusových umělců představující novou vlnu cirkusové tvorby u nás!

Atelier Lefeuvre & André - Ni Omnibus
Sólo Jean-Paul Lefeuvra. Ni Omnibus je prvním z trojice představení Atelieru Lefeuvre & André, druhým sólovým představením je Chez Moi Circus. Didiera a Jean-Paula můžete vidět i společně v inscenaci 8m3, která je spojením těchto dvou představení.

Atelier Lefeuvre & André - Chez Moi Circus
Sólo Didiera Andrého. Žonglér v opuštěném karavanu, sám se starou televizí.
Stísněný prostor poslouží jako kulisy vyprávění jeho životního příběhu. Humor a poezie dají ožít předmětům běžného využití. Ale pozor, události mohou nabrat nečekaný směr.

Holektiv - Kaffeeklatsch
Kávovar svítí. Káva teče. Kaffee! Ženy sedí. Klevetí. Klatsch! Kaffeeklatsch. Divadelní představení s tancem, akrobacií a kávou. Pojem Kaffeeklatsch neboli klevetění u kávy pochází z období 1.pol. 19.stol. V této době nemohly ženy navštěvovat veřejné kavárny, a tak se začaly střídavě scházet ve svých domácnostech, kde popíjely kávu a povídaly si.

Squadra Sua - Monstera Deliciosa
Tři klauni se ocitají v ideálně očištěném prostoru, kde byly překonány veškeré protiklady a konflikty. Objevují nejprve sami sebe, posléze jeden druhého, pak prostor, který jim byl dán do vínku. Ve šlehačkově bílém prostředí, kde se zdánlivě nic nemůže stát, se náhle zjeví cosi na způsob svatého grálu.

Feel the Universe Circus Company - Sky’s not the limit
Vydejte se s námi do světa, kde je vše vzhůru nohama, do výšek, kde strach je pouze iluzí a vytvořte si společně s námi správný „nadhled“. Pravý čas si uvědomit, že strach je pouhou iluzí a že v životě můžete dokázat věci, které se můžou ostatním zdát nemožné.

Hand to Violin - Hello, Poly!
Představení zpracovává celosvětově aktuální environmentální téma, a to množství plastového odpadu, které současná konzumní společnost produkuje.  Ačkoliv téma plastového znečištění není humorné, v poetickém příběhu vyjádřeném pohybem, hudbou a plasty nebudou chybět smysl pro nadsázku a vtip.

tYhle a Studio Alta - LEGOrytmus (Open Air zdarma)
LEGOrytmus nám skrze téma sportu nabízí cesty, jak přemýšlet o naší společnosti. Představení se inspiruje olympiádou, spartakiádou i aerobikem, aby přes pohybový slovník, který všichni známe, zobrazil zvláštní partu sportovců, kteří se opravdu velmi snaží dosahovat svých sportovních cílů nečekaným způsobem.

Cink Cink Cirk - Dukto (Open Air zdarma)
Dukto znamená v esperantu vedení, potrubí. V novém pouličním představení souboru Cink Cink Cirk znamená dukto potrubí jako propojení. Spojuje kultury, způsoby vnímání světa, sle i různé cirkusové disciplíny, metody, formy a techniky při autorské tvorbě.

Losers Cirque Company - Kolaps
Po létem, mořem a dobrodružstvím prodchnutém představení Beach Boy(s), které s velkým úspěchem představili na loňském ročníku Letní Letné, zamířili letos do trochu jiných vod, které ač se na první pohled mohou jevit temnější, nebude v nich rozhodně chybět typický „loserovský“ humor a především vrcholná akrobacie.

Cirkus TeTy - Hrdinky
Všichni jsme hrdiny, všichni máme svédobrodružství, všichni ukrýváme tajemství… A Hrdinky jedno veliké, do kterého vás nechají nahlédnout… Pomocí neobvyklé formy visuté akrobacie společně s prvky fyzického divadla a pantomimy. Inspirováno komiksovými hrdiny všedního dne.

Cirqueon, Bratři v tricku a Art Prometheus - Gala show žonglérů
Poprvé v historii festivalu Letní Letná se uskuteční ryze žonglérský večer. Pečlivě vybraní hosté předvedou žonglérská čísla, která vás přesvědčí o tom, že žonglování je svébytný umělecký směr a nejen klaunské klišé. Těšit se můžete na žongléry ze souborů Bratři v tricku, Cink Cink Cirk, studenty Cirqueonu i speciální hosty!

Bratři v tricku - Běžkařská odysea (Open air zdarma)
Výlet je závodem, jehož hlavní cena je zážitek. V tomto ohledu jsou tito muži nejlepšími závodníky z nejlepších – skuteční šampióni. Dokonce větší, než si sami myslí. Dva běžkaři ztraceni v mapě i v ročním období, bok po boku a však v jedné stopě podstupují běžkařskou odyseou – bludnou pouť s nejasným koncem i průběhem! Hole vzhůru, vosk na knír, čaj na kuráž a krok sun krok!

Mimsession
Tradiční setkání mimů všech generací v jedinečném komponovaném večeru. Každý mimsession je unikátní, protože se na něm potkají pokaždé jiní umělci.

Cirk La Putyka - Hit, Tell the difference
Unikátní projekt propojující akrobaty, tanečníky, herce a muzikanty ze Rwandy, České republiky a Kanady. Vznikal v Praze i přímo ve Rwandě, kde principál Cirku La Putyka Rostislav Novák mladší i s částí souboru zkoušel spolu se zdejšími artisty a hudebníky.
 

Program Letní letná 2017

Čtvrtek 17.8.
18:00 Escarlata Circus (Španělsko) - Devoris Causa
19:00 Cirk La Putyka (CZ) - Hit, Tell the difference - PREMIÉRA
20:30 Bestiario / Bestiář - Zahájení festivalu - Open air ZDARMA
21:30 Večerní program v šapitó: GADJO.CZ (radio1) feat. Mário Bihári

Pátek 18.8.
11:00 Václav Strasser - Duhové bubliny a jiné klauniády
14:00 LokVar - Český Honza
15:00 Cirk La Putyka (CZ) - Hit, Tell the difference - PREMIÉRA
15:30 Divadlo KAKÁ - Minimax a mravenec aneb Jeden den v říši hmyzu
17:00 Bratři v tricku (CZ) - Prasečí cirkus
18:00 Escarlata Circus (Španělsko) - Devoris Causa
18:00 Atelier Lefeuvre & André (Francie) - Chez Moi Circus
19:10 Atelier Lefeuvre & André (Francie) - Ni Omnibus
20:20 Atelier Lefeuvre & André (Francie) - 8m3
20:30 Cirk La Putyka (CZ) - Hit, Tell the difference - PREMIÉRA
20:30 Cirque Alfonse (Kanada) - Barbu
20:30 Escarlata Circus (Španělsko) - Devoris Causa
21:00 Večerní program v šapitó Pohřební kapela / DJ Charlie Oleg

sobota - 19.8. Víkend Zdravotního klauna
11:00 Lukáš Vláčil - Dopoledne s panem Hubou
14:00 Jan Šprynar a Zuzka Vodičková - Konkurz do cirkusu Pižďuch
15:30 Ondřej Klíč a Michal Chovanec - Břéťa a Čeněk za čárou
17:00 BARONI - Velké kouzelnické představení
18:00 Escarlata Circus (Španělsko) - Devoris Causa
18:30 Collectif Malunés (Belgie) - Forever, happily...
20:30 Cirk La Putyka (CZ) - Hit, Tell the difference - PREMIÉRA
20:30 Cirque Alfonse (Kanada) - Barbu
20:30 Escarlata Circus (Španělsko) - Devoris Causa
21:00 Večerní program v šapitó: MoveBreakers, Collectif Malunés (be)

neděle - 20.8. Víkend Zdravotního klauna
11:00 LokVar - Sněhurka
14:00 Divadlo Cirkus Žebřík - Hmyzí cirkus
15:00 Cirk La Putyka (CZ) - Hit, Tell the difference - PREMIÉRA
15:30 Václav Strasser - Duhové bubliny a jiné klauniády
17:00 Teatr Novogo Fronta - Jungle Joke
18:00 Escarlata Circus (Španělsko) - Devoris Causa
18:00 Atelier Lefeuvre & André (Francie) - Chez Moi Circus
18:30 Collectif Malunés (Belgie) - Forever, happily...
19:10 Atelier Lefeuvre & André (Francie) - Ni Omnibus
20:20 Atelier Lefeuvre & André (Francie) - 8m3
20:30 Cirk La Putyka (CZ) - Hit, Tell the difference - PREMIÉRA
20:30 Cirque Alfonse (Kanada) - Barbu
20:30 Escarlata Circus (Španělsko) - Devoris Causa
21:00 Večerní program v šapitó: Balearic Assassins of Love

pondělí - 21.8.
11:00 Divadlo Já to jsem - Eliščiny pohádky
14:00 Václav Strasser - Duhové bubliny a jiné klauniády
15:30 Divadlo Víti Marčíka - Tři zlaté vlasy
17:00 Bratři v tricku (CZ) - Prasečí cirkus
18:00 Atelier Lefeuvre & André (Francie) - Chez Moi Circus
18:30 Collectif Malunés (Belgie) - Forever, happily...
19:10 Atelier Lefeuvre & André (Francie) - Ni Omnibus
20:20 Atelier Lefeuvre & André (Francie) - 8m3
20:30 Cirk La Putyka (CZ) - Hit, Tell the difference - PREMIÉRA
20:30 tYhle a Studio Alta (CZ, FR) - LEGOrytmus / Open Air
21:00 Večerní program v šapitó: Tea Jay Ivo

úterý - 22.8.
11:00 Dřevěné divadlo - Princezna na hrášku
14:00 Divadlo Já to jsem - Kolotoč pohádek
15:30 LokVar - Tatínek není k zahození
17:00 Divadlo Víti Marčíka - Šípková Růženka
18:00 Atelier Lefeuvre & André (Francie) - Chez Moi Circus
18:30 Collectif Malunés (Belgie) - Forever, happily...
19:10 Atelier Lefeuvre & André (Francie) - Ni Omnibus
20:20 Atelier Lefeuvre & André (Francie) - 8m3
20:30 Cirque Alfonse (Kanada) - Barbu VYPRODÁNO
20:30 Cirkus TeTy (CZ) - Hrdinky
21:00 Večerní program v šapitó:DJs Kohl & Ben

středa - 23.8.
11:00 Divadlo Tondy Novotného - O princezně, která se ničeho nebála
14:00 Divadlo Víti Marčíka - O holčičce, která se ještě nenarodila
15:30 TEArTR RAJDO - Karkulka Červená
17:00 Václav Strasser - Duhové bubliny a jiné klauniády
18:00 Atelier Lefeuvre & André (Francie) - Chez Moi Circus
19:00 Cink Cink Cirk (CZ) - Dukto / Open Air
19:10 Atelier Lefeuvre & André (Francie) - Ni Omnibus
20:20 Atelier Lefeuvre & André (Francie) - 8m3
20:30 Cirque Alfonse (Kanada) - Barbu
20:30 Mimsession - Mimsession
21:00 Večerní program v šapitó: Fanfara Transilvania (rom)

čtvrtek - 24.8.
11:00 LokVar - Deset černoušků
14:00 Divadlo Víti Marčíka - Zlatovláska
15:30 Bratři v tricku (CZ) - Malíři
17:00 Teatr Novogo Fronta - Jungle Joke
18:00 Atelier Lefeuvre & André (Francie) - Chez Moi Circus
18:30 Collectif Malunés (Belgie) - Forever, happily...
19:10 Atelier Lefeuvre & André (Francie) - Ni Omnibus
20:20 Atelier Lefeuvre & André (Francie) - 8m3
20:30 Cirque Alfonse (Kanada) - Barbu
20:30 Holektiv (CZ) - Kaffeeklatsch
21:00 Večerní program v šapitóTrombenik / DJ Ultrafino

pátek - 25.8
11:00 Divadlo Víti Marčíka - Bajaja
14:00 Anička a letadýlko - Malá večerní snítka
15:30 Bratři v tricku (CZ) - Malíři
17:00 Václav Strasser - Duhové bubliny a jiné klauniády
18:00 Escarlata Circus (Španělsko) - Devoris Causa
18:30 Collectif Malunés (Belgie) - Forever, happily...
19:00 Bratři v tricku (CZ) - Běžkařská odysea / Open air
20:30 Cirque Alfonse (Kanada) - Barbu
20:30 Escarlata Circus (Španělsko) - Devoris Causa
20:30 Feel the Universe Circus Company (CZ, DK, IT) - Sky’s not the limit
21:00 Večerní program v šapitó: Circus Problem / DJ Jeffology

sobota - 26.8. Den s Českým rozhlasem
11:00 Bilbo compagnie - Klaun Pingu
14:00 Buchty a loutky - Skřítek
15:30 Václav Strasser - Duhové bubliny a jiné klauniády
17:00 Rádio Junior - Rádio Junior na cestách
18:00 Escarlata Circus (Španělsko) - Devoris Causa
18:00 Atelier Lefeuvre & André (Francie) - Chez Moi Circus
18:30 Collectif Malunés (Belgie) - Forever, happily...
19:10 Atelier Lefeuvre & André (Francie) - Ni Omnibus
20:00 Cirqueon uvádí - Cirksession
20:20 Atelier Lefeuvre & André (Francie) - 8m3
20:30 Cirque Alfonse (Kanada) - Barbu
20:30 Escarlata Circus (Španělsko) - Devoris Causa
21:00 Večerní program v šapitó: Jiří Šimek Trio / DJ Mikuláš (Phono.cz / Radio 1)

neděle - 27.8. Den s Českou televizí, Den žonglování
11:00 Divadlo Tondy Novotného - Pralesní pohádky
14:00 Buchty a loutky - Sůl nad zlato
15:30 Bratři v tricku (CZ) - Pan Václav a kouzelný pytel
17:00 Divadlo Cirkus Žebřík - Loutky, které nikde nechtěli
17:00 Collectif Malunés (Belgie) - Forever, happily...
18:00 Escarlata Circus (Španělsko) - Devoris Causa
18:00 Atelier Lefeuvre & André (Francie) - Chez Moi Circus
19:00 Cirqueon, Bratři v tricku a Art Prometheus - GALA SHOW žonglérů
19:10 Atelier Lefeuvre & André (Francie) - Ni Omnibus
20:20 Atelier Lefeuvre & André (Francie) - 8m3
20:30 Cirque Alfonse (Kanada) - Barbu
20:30 Escarlata Circus (Španělsko) - Devoris Causa
21:00 Večerní program v šapitó: Sugarcutes + DJ Mackie Messer (Radio 1)

pondělí - 28.8.
11:00 Divadlo U staré herečky - Ošklivé kačátko
13:00 Teatrotoč - Nebojte se Drákuly / Open air
14:00 Kejklířské divadlo Vojty Vrtka - Velká cirkusová pohádka
15:30 MIMo.s. - Pohádka poštácká
17:00 Divadlo Koňmo - Vodnická pohádka
18:00 Teatrotoč - Nebojte se Drákuly / Open air
18:00 Atelier Lefeuvre & André (Francie) - Chez Moi Circus
18:30 Collectif Malunés (Belgie) - Forever, happily...
19:10 Atelier Lefeuvre & André (Francie) - Ni Omnibus
20:20 Atelier Lefeuvre & André (Francie) - 8m3
20:30 VOSTO5 (ČR) - Stand'artní kabaret / Open air
20:30 Hand to Violin (CZ) - Hello, Poly! - PREMIÉRA
21:00 Večerní program v šapitó:Lovesong Orchestra / DJ Norbert Goldstar

úterý - 29.8.
11:00 Kočovné divadlo Rózy Blechové - Linda a její svět
14:00 Václav Strasser - Duhové bubliny a jiné klauniády
15:00 Teatrotoč - Nebojte se Drákuly / Open air
15:30 Divadlo Koňmo - Jak šlo vejce na vandr
17:00 Kejklířské divadlo Vojty Vrtka - Kabinet létajících úžasností
18:00 Teatrotoč - Nebojte se Drákuly / Open air
18:00 Atelier Lefeuvre & André (Francie) - Chez Moi Circus
18:30 Collectif Malunés (Belgie) - Forever, happily...
19:10 Atelier Lefeuvre & André (Francie) - Ni Omnibus
20:20 Atelier Lefeuvre & André (Francie) - 8m3
20:30 Ilmatila a Cirkus Mlejn (ČR, FI) - Sofie / Handspun
20:30 Cirque Alfonse (Kanada) - Barbu
21:00 Večerní program v šapitó: LeDva / Duck The Mainstream

středa - 30.8.
11:00 Divadlo KAKÁ - Kyklopci
14:00 Teátr Pavla Šmída - Pohádka z budíku
15:30 Kejklířské divadlo Vojty Vrtka - O kouzelné kuličce, aneb jak Vojta k šikovnosti přišel
17:00 Divadlo Koňmo - Vyprávění starého vlka aneb pravda o Karkulce
18:00 Atelier Lefeuvre & André (Francie) - Chez Moi Circus
19:10 Atelier Lefeuvre & André (Francie) - Ni Omnibus
20:20 Atelier Lefeuvre & André (Francie) - 8m3
20:30 Cirque Alfonse (Kanada) - Barbu
20:30 Squadra Sua (CZ) - Monstera Deliciosa
21:00 Večerní program v šapitó: Tygroo / DJ Jeffology

čtvrtek - 31.8.
11:00 Divadlo Ančí a Fančí - Pohádka pohádková
14:00 Václav Strasser - Duhové bubliny a jiné klauniády
15:00 Teatrotoč - Nebojte se Drákuly / Open air
15:30 Teátr Pavla Šmída - Větrná pohádka
17:00 Vanda Hybnerová a Lucia Kašiarová - Angel-ky
18:00 Teatrotoč - Nebojte se Drákuly / Open air
18:00 Escarlata Circus (Španělsko) - Devoris Causa
18:30 Collectif Malunés (Belgie) - Forever, happily...
19:00 Bratři v tricku (CZ) - Běžkařská odysea / Open air
20:30 Cirque Alfonse (Kanada) - Barbu Koupit lístek online
20:30 Escarlata Circus (Španělsko) - Devoris Causa
21:00 Večerní program v šapitó: Reggae Letná: Rising Spirits band / Jahmusic DJs /

pátek - 1.9.
11:00 Kejklířské divadlo Vojty Vrtka - Velká cirkusová pohádka
14:00 MIMo.s. - Cirkus Žlutá Karamela
15:30 Teátr Pavla Šmída - Pohádka z budíku
17:00 Václav Strasser - Duhové bubliny a jiné klauniády
18:00 Escarlata Circus (Španělsko) - Devoris Causa
18:00 Atelier Lefeuvre & André (Francie) - Chez Moi Circus+
18:30 Collectif Malunés (Belgie) - Forever, happily...
19:10 Atelier Lefeuvre & André (Francie) - Ni Omnibus
20:20 Atelier Lefeuvre & André (Francie) - 8m3
20:30 Cirque Alfonse (Kanada) - Barbu
20:30 Escarlata Circus (Španělsko) - Devoris Causa
20:30 Losers Cirque Company (CZ) - Kolaps - PREMIÉRA
21:00 Večerní program v šapitó: TRANZISTOR LETNÍ LETNÁ - James Harries, Ille, Emozpěv, Tomas Bocek, The Dog Fight, Baset, Divá Baara +  Tranzistor Cirkus - Ondřej Cihlář + Ondřej Bauer (Vosto5) / Strýček Míša

sobota - 2.9.
11:00 Bilbo compagnie - Klaun Bilbo
14:00 Divadlo Continuo - Murgila a Zorila
15:00 Losers Cirque Company (CZ) - Kolaps - PREMIÉRA
15:30 Divadlo b - Malý pán
17:00 MIMo.s. - Brouhádka live
18:00 Escarlata Circus (Španělsko) - Devoris Causa
18:00 Atelier Lefeuvre & André (Francie) - Chez Moi Circus
18:30 Collectif Malunés (Belgie) - Forever, happily...
19:10 Atelier Lefeuvre & André (Francie) - Ni Omnibus
20:20 Atelier Lefeuvre & André (Francie) - 8m3
20:30 Cirque Alfonse (Kanada) - Barbu
20:30 Escarlata Circus (Španělsko) - Devoris Causa
20:30 Losers Cirque Company (CZ) - Kolaps - PREMIÉRA
21:00 Večerní program v šapitó: Faela! (swe)

neděle - 3.9.
11:00 Kočovné divadlo Rózy Blechové - Irská rybka
14:00 Divadlo Continuo - Murgila a Zorila
15:00 Losers Cirque Company (CZ) - Kolaps - PREMIÉRA
15:30 Václav Strasser - Duhové bubliny a jiné klauniády
17:00 Vanda Hybnerová a Lucia Kašiarová - Angel-ky
17:00 Collectif Malunés (Belgie) - Forever, happily...
18:00 Escarlata Circus (Španělsko) - Devoris Causa
18:00 Atelier Lefeuvre & André (Francie) - Chez Moi Circus
19:10 Atelier Lefeuvre & André (Francie) - Ni Omnibus
20:20 Atelier Lefeuvre & André (Francie) - 8m3
20:30 Cirque Alfonse (Kanada) - Barbu
20:30 Escarlata Circus (Španělsko) - Devoris Causa
20:30 Losers Cirque Company (CZ) - Kolaps - PREMIÉRA
Celý popis
Naposledy změněno: 17. 8. 2017

Ubytování a restaurace v okolí