Úvod > Aktivity & akce > Akce > Letní Letná 2016 – mezinárodní festival nového cirkusu a divadla

Letní Letná 2016 – mezinárodní festival nového cirkusu a divadla

Kdy 18. srpen 2016 - 4. září 2016 Festivaly
Festival nabídne opět bohatý divadelní program, představení a aktivity pro děti, ale i dospělí zde najdou místo k odpočinku i zábavě. Osiřelý kout parku na Letné se opět rozzáří magickou atmosférou nového cirkusu a divadla.
Festival kromě obou uvedených hvězd nabídne další zahraniční i domácí soubory nového cirkusu, pohybového divadla či klaunerie, premiéry, až 4x denně dětská představení, výtvarné a cirkusové dílny nebo posezení v příjemné kavárně, která se každý večer změní v pulzující bar.

Letní Letná se za 13 let existence etablovala v pevnou součást nejen pražského, ale i celostátního kulturního kalendáře a stala se akcí, která nemá u nás obdoby – systematicky přináší to nejlepší ze světového i domácího nového cirkusu a zároveň na 14 dní poskytuje vyžití dětem a jejich rodičům. Festival, který každý rok přitáhne velké množství diváků (až 30.000) si stále uchovává příjemnou letní cirkusovou atmosféru. Letní Letná je místem pro setkávání přátel, známých, rodin s dětmi a aktivní trávení volného času.

Program začíná velkolepým průvodem, který se proplétá ulicemi Starého Města. Hlavní festivalové městečko s cirkusovými stany a občerstvením najdete v Letenských sadech. Každý den tu na diváky čekají divadelní představení, kabarety, hudební vystoupení, výtvarné dílny a další kreativní aktivity – a to vše v letní a příjemné, až starosvětské cirkusové atmosféře.
Celý popis
Naposledy změněno: 8. 8. 2016
2.10.
31.1.
Zapojte krávy do hry

Zapojte krávy do hry

Praha 7, Praha
17.6.
31.12.
recykLES – příběhy lesních světů

recykLES – příběhy lesních světů

Praha 7, Praha
16.11.
30.4.
Od Bella až po smartphone

Od Bella až po smartphone

Praha 7, Praha

Ubytování a restaurace v okolí