Úvod > Aktivity & akce > Akce > Letní kino před klubem Cross v Holešovicích

Letní kino před klubem Cross v Holešovicích

Kdy 6. červen 2018 - 29. srpen 2018 Společenské akce
Každou středu čeká filmové fanoušky promítačka před holešovickým Crossem. Promítat se bude zdarma a v případě špatného počasí se projekce přesouvá do kavárny klubu Cross.
Po roce je opět Letní kino před Crossem. Držíme se tradice a vstup bude po celé léto zdarma...Každou středu budeme pravidelně od 21:00 hodin promítat před klubem Cross... V letních měsících se začátek posune na 21:30 hodin. V případě špatného počasí se projekce přesune do kavárny klubu Cross.
 

Program

6. 6. 2018 – středa: To
Když ve městě Derry ve státě Maine začnou mizet děti, musí skupina mladých chlapců a děvčat čelit svým největším obavám v boji proti zlému klaunovi jménem Pennywise, jehož vražedná a násilnická historie se táhne napříč staletími. (Vertical Ent.)
 
9. 6.
2018 – sobota: Crowecon 2018 (Komiksový festival)
Další ročník komiksové sleziny - přednášky, novinky, dražby, burzy, hry, cosplay a všechno, co vás jen napadne.

13. 6. 2018 – středa: Na konci světa
Johnny Saxby (Josh O’Connor) pracuje od rána do večera na zastrčené farmě svých rodičů. Frustraci z osamělosti si vybíjí destruktivní konzumací alkoholu v místní hospodě a příležitostným sexem. Ve chvíli, kdy se na farmu dostává atraktivní rumunský pomocník Gheorghe (Alec Secareanu), začíná být Johnny konfrontován s emocemi, které nikdy dříve nepocítil.

20. 6. 2018 – středa: film Kluk ve světě příšer
Příběh o důležitosti rodiny, lásky a cti vyniká fascinujícím mistrovstvím animace japonského režiséra Mamoru Hosody. Devítiletý Kjúta je obyčejný kluk z moderního Tokia. Hodně věcí o životě ještě neví a neměl dosud ani tušení o tom, že vedle reálného světa existuje ještě skrytý fantazijní svět obývaný zvířaty. Až do chvíle, než se v něm náhodou sám ocitl.

27. 6. 2018 – středa: Milada
Film Milada je inspirován osudem a životem JUDr. Milady Horákové, který se dotkl mnoha lidí. Odehrává se v letech 1937 – 1950 a vypráví příběh ženy, v jejíž osobnost a životě byly morální principy zakořeněny tak silně, že se často ve svých rozhodnutích řídila více svým svědomím než srdcem, a to i za cenu ohrožení vlastní rodiny a sebe sama.

30. 6. 2018 – sobota: Curanderos
For English Scroll Down: 39 min, anglické titulky. Curanderos je guerrilla no-budget film o posvátné rostlině ayahuasce. Autor se vydává na filmový trip do Peru, kde sám absolvoval několik ayahuaskových rituálů a udělal sérii rozhovorů s lidmi, kteří s Ayahuaskou pracují.
Celý popis
Naposledy změněno: 31. 5. 2018

Ubytování a restaurace v okolí