Úvod > Aktivity & akce > Akce > Letem, pivním světem v T-Ankeru

Letem, pivním světem v T-Ankeru

Kdy 18. leden 2016 - 3. duben 2016 Gastronomické akce
Restaurace Sluneční terasa T-Anker je svou polohou nevšedním zážitkem v jakémkoliv ročním období. Navštivte OD Kotva, 5. patro a naskytne se vám podívaná jakou jste nezažili. Staré Město pražské z ptačí perspektivy jen tak neuvidíte.
Milovníci dobrého piva a jídla! V T-Ankeru jsem pro vás připravili speciální týdny zaměřené na gastronomické speciality cizích zemí a protože je naše restaurace převážně o pivě, zahrnuli jsme k menu ty nejlepší piva z daných zemí.

Už 18. ledna začínáme výletem do Německa a vy tak můžete ochutnat jejich oblíbené pokrmy. Piva, která k Němcům nepochybně patří, jsou z pivovarů, které najdete i ve stanech tolik oblíbeného Octoberfestu, Těšit se můžete třeba na známý pivovar Schlenkerla, Au-Hallertau nebo Mahr's.

Další zastávka bude v Americe a v týdnu od 1.2. . 7.2.2016 se těšte na pravé americké burgry a ty nejlepší pivní ejly, které jsou v Česku k dostání jen výjimečně! Následuje Anglie, Holandsko, Belgie a jízdu napříč světem zakončíme v naší milované domovině, v Česku.

Připravujeme pro vás speciality, typické pro českou kuchyni a k tomu, ty nejlepší piva českých sládků. Naplánujte si svou dovolenou v T-Ankeru!
Celý popis
Naposledy změněno: 8. 1. 2016
29.1.
3.3.
Letem pivním světem v T-Ankeru

Letem pivním světem v T-Ankeru

Praha 1, Praha
30.1.
29.4.
Vladimír Ambroz: Akce

Vladimír Ambroz: Akce

Praha 1, Praha
20.1.
25.3.
Jak vzniká výstava

Jak vzniká výstava

Praha 1, Praha
1.1.
31.12.
Modrý pokoj

Modrý pokoj

Praha 1, Praha

Ubytování a restaurace v okolí