Úvod > Aktivity & akce > Akce > Letem, pivním světem v T-Ankeru

Letem, pivním světem v T-Ankeru

Kdy 18. leden 2016 - 3. duben 2016 Gastronomické akce
Restaurace Sluneční terasa T-Anker je svou polohou nevšedním zážitkem v jakémkoliv ročním období. Navštivte OD Kotva, 5. patro a naskytne se vám podívaná jakou jste nezažili. Staré Město pražské z ptačí perspektivy jen tak neuvidíte.
Milovníci dobrého piva a jídla! V T-Ankeru jsem pro vás připravili speciální týdny zaměřené na gastronomické speciality cizích zemí a protože je naše restaurace převážně o pivě, zahrnuli jsme k menu ty nejlepší piva z daných zemí.

Už 18. ledna začínáme výletem do Německa a vy tak můžete ochutnat jejich oblíbené pokrmy. Piva, která k Němcům nepochybně patří, jsou z pivovarů, které najdete i ve stanech tolik oblíbeného Octoberfestu, Těšit se můžete třeba na známý pivovar Schlenkerla, Au-Hallertau nebo Mahr's.

Další zastávka bude v Americe a v týdnu od 1.2. . 7.2.2016 se těšte na pravé americké burgry a ty nejlepší pivní ejly, které jsou v Česku k dostání jen výjimečně! Následuje Anglie, Holandsko, Belgie a jízdu napříč světem zakončíme v naší milované domovině, v Česku.

Připravujeme pro vás speciality, typické pro českou kuchyni a k tomu, ty nejlepší piva českých sládků. Naplánujte si svou dovolenou v T-Ankeru!
Celý popis
Naposledy změněno: 8. 1. 2016
30.1.
29.4.
Vladimír Ambroz: Akce

Vladimír Ambroz: Akce

Praha 1, Praha
1.1.
31.12.
Modrý pokoj

Modrý pokoj

Praha 1, Praha
5.4.
30.4.
Výstava Good Vibrations

Výstava Good Vibrations

Praha 1, Praha
24.3.
24.11.
Středočeská desítka 2018

Středočeská desítka 2018

Praha, Praha

Ubytování a restaurace v okolí