Úvod > Aktivity & akce > Akce > Lesní království - interaktivní výstava o lese a jeho obyvatelích

Lesní království - interaktivní výstava o lese a jeho obyvatelích

Kdy 8. únor 2016 - 28. únor 2016 Výstavy
Ryze česká ekologická a výchovná expozice, která si klade za cíl objevit v dětech radost z pobytu v přírodě a přirozenou ochranu naší fauny a flóry, je k vidění od 8. února v Nákupním centru Eden ve Vršovicích. Kromě autentických preparátů mohou návštěvníci naslouchat i lesním zvukům a hlasům.
Tento zajímavý projekt připravilo Nákupní centrum svým návštěvníkům pro zpestření pokračujícího zimního období. Výstava je postavena v duchu „otevřete oči a nastražte uši, když procházíte lesem“. Doprovodné texty na stanovištích vypráví o zajímavostech a výjimečnostech jednotlivých zvířat, nejsou jen strohým konstatováním, kde žijí a čím se živí. Každý exponát má vytvořen svůj jedinečný QR kód, který se po načtení změní v malou příručku o zvířeti včetně možnosti přehrát si zvuk konkrétního zvířete či ptáka.

V sobotu 13. a 27.2. bude v centru probíhat doprovodný program v podobě dílen, kdy si děti, ale i dospělí, budou moci vyzkoušet svou znalost naší přírody, nebo si vyrobit zvířecí masky, založit si herbář nebo si nechat na obličej namalovat své oblíbené lesní zvíře. Součástí výstavy je i soutěž o zajímavé tematické dárky. Veškeré informace k výstavě, doprovodnému programu a soutěži naleznete na webových stránkách Nákupního centra Eden.
Celý popis
Naposledy změněno: 8. 2. 2016
1.10.
31.3.
Bruslení v hotelu Hasa

Bruslení v hotelu Hasa

Praha 10, Praha
1.1.
31.12.
Farmářské trhy na Jiřáku 2017

Farmářské trhy na Jiřáku 2017

Praha 3, Praha
21.11.
10.12.
Festival Destrukce Spirit

Festival Destrukce Spirit

Praha 3, Praha
23.11.
26.11.
Mezinárodní den flamenca v Praze

Mezinárodní den flamenca v Praze

Praha, Praha

Ubytování a restaurace v okolí