Úvod > Aktivity & akce > Akce > Kurz wire - wraping pro pokročilé

Kurz wire - wraping pro pokročilé

Kdy 5. duben 2016 17:30 - 20:00 Lidová řemesla a trhy
Zaujala vás tato efektní šperkařská technika a chcete se naučit víc? Přijďte si vyzkoušet výrobu šperku složeného z více dílů a další pokročilé techniky...
Co vás čeká v kurzu WIRE-WRAPPING PRO POKROČILÉ
V tomto kurzu se naučíme další postupy v drátovací technice zvané wire-wrapping. Vyzkoušíte si, jak navrhnout vlastní šperk, naučíme se vyrobit šperk složený z více dílků a ukáži vám, jak na výrobu vlastních drátovaných komponentů.

Co se naučíte:
Naučíte se, jak vyrobit šperk složený z více dílků a jak na základní ručně dělané komponenty. Zkusíte si navrhnout vlastní šperk (je možné i zakomponování vlastních kamenů či korálků). Pro kurz je vhodné mít už aspoň základní zkušenosti s korálkováním (ketlování). Kurz navazuje na zkušenosti z kurzu Wire-wrapping pro začátečníky.

Získané dovednosti budete mít možnost využít a rozšířit na některém z pokračovacích kurzů, kde se budeme věnovat například tvorbě šperků tvořených složitějšími ornamenty, výrobě komponentů či patinování.

Co si odnesete:
Z každého kurzu si krom nových dovedností a radosti z tvoření odnesete hotový šperk a návod ve formě různých tipů, jak při výrobě tohoto typu šperků postupovat. Budete mít také možnost si navrhnout vlastní originální šperk, který nebude jen kopírovat šablony ostatních.

Kurzy jsou vhodné pro dospělé a děti od 12 let. Maximální počet účastníků je 5 lidí/kurz.

Kurz trvá cca 3 hodiny. V ceně kurzu je je zahrnuta práce lektora, veškerý potřebný materiál i pomůcky, můžete si ale přinést vlastní kleště (štípací, ketlovací a ploché) nebo své oblíbené kameny či korálky, které budete chtít zakomponovat do šperku. Na každém kurzu dostanete drobné občerstvení.

Tento kurz pro vás připravujeme také v anglickém a francouzském jazyce.
Celý popis
Naposledy změněno: 21. 3. 2016
14.5.
1.10.
Kmeny 90

Kmeny 90

Brno, Jižní Morava
1.6.
30.9.
Léto na Staré radnici

Léto na Staré radnici

Brno, Jižní Morava
13.9.
30.9.
A tenhle znáte, otče...?

A tenhle znáte, otče...?

Brno, Jižní Morava

Ubytování a restaurace v okolí

Hotel Barceló Brno Palace

Hotel Barceló Brno Palace

Brno, Jižní Morava
SKØG Urban Hub

SKØG Urban Hub

Brno, Jižní Morava
Palazzo Restaurant v Brně

Palazzo Restaurant v Brně

Brno-střed, Jižní Morava