Úvod > Aktivity & akce > Akce > Konference Majestát 2017

Konference Majestát 2017

Kdy 14. září 2017 - 17. září 2017 Festivaly
Křesťanská konference.Konference proběhne od 14. do 17. 9. 2017 na adrese Bělohorská 24, Praha 6, ve velkém sále kina Dlabačov, hotel Pyramida.Během konference bude zajištěna služba dětem.
Festus Nsoha

Festus Nsoha je Starším pastorem Církve Oáza a mezinárodním mluvčím, který slouží velmi intenzivně na mnoha místech po celém světě. Pánova navštívení, zjevení od Boha a působivý vhled do Kristových tajemství jsou typickými znaky jeho apoštolské služby v konečném čase.

Joel & Nicole Baker

Joel a Nicola Bakerovi jsou pastoři – misionáři momentálně v Černé Hoře. V posledních osmi letech z dosavadní více než třicet tři let trvající misijní služby tam založili a vedou dva sbory, předtím sloužili šest let v Bosně, odkud se po deseti letech intenzivní pastorské a misijní služby přesunuli z České republiky, kde strávili deset let. Bakerovi jsou autory nesčetných biblických kurzů a vyučování. Joelův bohatý prorocký vhled do doby, ve které žijeme, je velkým požehnáním pro Kristovo tělo. Církev Oáza s radostí znovu uvítá pastora Joela a Nicolu Bakerovy na konferenci Majestát.

Dariusz Pietruskiewicz

Dariusz Pietruskiewicz je pastorem církve ARKA v polském Kladsku.
Celý popis
Naposledy změněno: 30. 8. 2017

Ubytování a restaurace v okolí