Úvod > Aktivity & akce > Akce > Zimní Kayak Beach Bar

Zimní Kayak Beach Bar

Kdy 2. prosinec 2017 - 31. březen 2018 Sportovní akce
Po úspěšné letní sezóně na pražské Náplavce otevře Kayak Beych Bar opět i pro zimní sezónu! Plovoucí sauna s výhledem na Pražský hrad a romantické projížďky kajakem po Vltavě jsou hlavními lákadly unikátního baru, který spoluvlastní olympionik a kajakář Vavřinec Hradilek.

Prosklená sauna s panoramatickým výhledem na řeku a kajakové projížďky historickým jádrem města doplní nabídku romantických zážitků v Praze.

Tříhodinová turistická prohlídka ukáže malebná pražská zákoutí z jiné perspektivy. Poznávací jízda je vhodná pro všechny bez ohledu na věk a zkušenosti s pádlováním. Kondiční tréninky - vyjížďky trvají jen hodinu a dvacet minut a jsou vhodné naopak pro ty, co kromě romantických zážitků, chtějí hlavně zlepšit a udržet si svoji fyzičku.

Pro vyjíždky i kondiční pádlování se používají stabilní mořské kajaky – sea kayak, takže i úplní nováčci na vodě se nemusejí obávat o stabilitu. 

Kayak Beach Bar je unikátní sportoviště v samotném centru Prahy, zařazené mezi významné projekty v rámci Evropského hlavního města sportu. Přes léto zde funguje ojedinělý plovoucí beachvolejbalový kurt, půjčovna paddle boardů a kajaků. V zimě si zde lidé mohou nově objednat průvodcované prohlídky Prahou na kajaku, nebo zajít do prosklené sauny.

Vstupné do sauny činí 160 Kč za hodinu a zahrnuje půjčení prostěradla i ručníku. Kondiční trénink stojí 300 Kč a tříhodinová poznávací prohlídka Prahy 1000 Kč. Otvírací doba denně od 17:00 do 24:00 hod.

Celý popis
Naposledy změněno: 1. 12. 2017

Ubytování a restaurace v okolí