Úvod > Aktivity & akce > Akce > Zimní Kayak Beach Bar

Zimní Kayak Beach Bar

Kdy 2. prosinec 2017 - 31. březen 2018 Sportovní akce
Po úspěšné letní sezóně na pražské Náplavce otevře Kayak Beych Bar opět i pro zimní sezónu! Plovoucí sauna s výhledem na Pražský hrad a romantické projížďky kajakem po Vltavě jsou hlavními lákadly unikátního baru, který spoluvlastní olympionik a kajakář Vavřinec Hradilek.

Prosklená sauna s panoramatickým výhledem na řeku a kajakové projížďky historickým jádrem města doplní nabídku romantických zážitků v Praze.

Tříhodinová turistická prohlídka ukáže malebná pražská zákoutí z jiné perspektivy. Poznávací jízda je vhodná pro všechny bez ohledu na věk a zkušenosti s pádlováním. Kondiční tréninky - vyjížďky trvají jen hodinu a dvacet minut a jsou vhodné naopak pro ty, co kromě romantických zážitků, chtějí hlavně zlepšit a udržet si svoji fyzičku.

Pro vyjíždky i kondiční pádlování se používají stabilní mořské kajaky – sea kayak, takže i úplní nováčci na vodě se nemusejí obávat o stabilitu. 

Kayak Beach Bar je unikátní sportoviště v samotném centru Prahy, zařazené mezi významné projekty v rámci Evropského hlavního města sportu. Přes léto zde funguje ojedinělý plovoucí beachvolejbalový kurt, půjčovna paddle boardů a kajaků. V zimě si zde lidé mohou nově objednat průvodcované prohlídky Prahou na kajaku, nebo zajít do prosklené sauny.

Vstupné do sauny činí 160 Kč za hodinu a zahrnuje půjčení prostěradla i ručníku. Kondiční trénink stojí 300 Kč a tříhodinová poznávací prohlídka Prahy 1000 Kč. Otvírací doba denně od 17:00 do 24:00 hod.

Celý popis
Naposledy změněno: 1. 12. 2017
1.1.
31.12.
Zaniklé Podskalí a život na Vltavě

Zaniklé Podskalí a život na Vltavě

Praha 2, Praha
28.4.
9.9.
Plavba na Slapy 2018

Plavba na Slapy 2018

Praha 2, Praha
24.3.
30.9.
Parníkem do Zoo Praha

Parníkem do Zoo Praha

Praha 1, Praha

Ubytování a restaurace v okolí