Úvod > Aktivity & akce > Akce > Karlínské farmářské trhy

Karlínské farmářské trhy

Kdy 7. duben 2018 - 24. listopad 2018 Lidová řemesla a trhy
Pravidelné trhy pro návštěvníky pořádáme každou sobotu na Karlínském náměstí od 8:00 do 14:00 hod. Nebude se jen zdravě nakupovat a jíst. Svůj krámek otevře také vetešnictví nebo antikvariát. Připravujeme doprovodný program pro celou rodinu ve formě workshopů a her.
V Karlíně budete mít opět možnost nejen nakupovat potraviny přímo od farmářů, ale také zdravě a vydatně posnídat nebo poobědvat. Mimo sobotní trh plánujeme otevřít trhy pro veřejnost i každou středu v týdnu.

Komu se tedy nechce celé sobotní dopoledne strávit vařením, může si udělat piknik na trávě nebo se sejít na příjemný oběd s přáteli pod širým nebem.

Aby ani děti neměly dlouhou chvíli, je pro ně připraven doprovodný program ve formě tvořivých dílniček (keramika, jednoduché výtvarné techniky) nebo ukázek různých zábavných aktivit (divadélko, hry atd.). S plným žaludkem se také lépe nakupují krásné retro věcičky u vetešníka nebo zapomenuté knížky z dětství v místním antikvariátu.


Bleší trh v Karlíně

Vetešníci a vetešnice, blešáci a blešandy, ,,mini" bleší trhy se uskuteční opět každou sobotu od 7.4.2018 na farmářském trhu v Karlíně. Nabídněte věci, které vám přebývají, ale jiným se zase budou hodit. Neváhejte a hlaste se na info@ftkarlin.cz. Výtěžek z blešího trhu bude při ukončení sezóny opět putovat na dobročinné účely... Bleší trhy budou probíhat společně s farmářským trhem každou sobotu od 8.00 - 14.00 za symbolický poplatek 50 Kč.
Celý popis
Naposledy změněno: 15. 1. 2018

Ubytování a restaurace v okolí