Úvod > Aktivity & akce > Akce > Jarní prázdniny v zoo Zlín

Jarní prázdniny v zoo Zlín

Kdy 13. únor 2017 - 19. únor 2017 Akce pro děti
Vezměte své děti a přijďte si užít jarní prázdniny do zoo. Po celý týden od 13. do 17. února vždy od 10.30 do 15.00 hod. můžete zavítat do vzdělávacího centra Tyrolský dům a popustit fantazii při tvorbě zvířátek pro radost i pro výzdobu domova.

Návštěva zlínské zoo může být hezkým zpestřením prázdninového týdne. Naše zooprázdniny totiž nabídnou kreativní dílny a vědomostní soutěž o hezké ceny!

V areálu zahrady bude navíc každý den probíhat soutěž nazvaná AFRIČANI NA SNĚHU. Na 5 stanovištích vás seznámíme se zvířaty, která sice pocházejí z Afriky, ale sníh jim nevadí. Každého z nich se bude týkat soutěžní otázka. Do letáčků, které získáte při vstupu do zoo, stačí zapsat správnou odpověď a vyplněný letáček odevzdat při odchodu v pokladně zoo do připraveného boxu. Malá odměna čeká na každého soutěžícího. Navíc 3 vylosovaní výherci získají speciální dárek ze zoo!

Zlínská zoo je i v zimě plná života a rozhodně stojí za návštěvu. Až do konce února platí zvýhodněné vstupné, které pro děti do 15 let činí 40 Kč, pro dospělé 80 Kč, pro studenty a seniory 60 Kč. Občerstvení a teplá jídla nabízí restaurace Tyrol a Limpopo, k dispozici je také Chocolatérie s nabídkou čokoládových specialit a kávy.

 V únoru je Zoo Zlín otevřena od 8.30 do 16.00 hod.
Celý popis
Naposledy změněno: 10. 2. 2017
1.1.
31.12.
Orbis Pictus Play Zlín

Orbis Pictus Play Zlín

Zlín, Východní Morava

Ubytování a restaurace v okolí