Úvod > Aktivity & akce > Akce > Jarní prázdniny v zoo Zlín

Jarní prázdniny v zoo Zlín

Kdy 13. únor 2017 - 19. únor 2017 Akce pro děti
Vezměte své děti a přijďte si užít jarní prázdniny do zoo. Po celý týden od 13. do 17. února vždy od 10.30 do 15.00 hod. můžete zavítat do vzdělávacího centra Tyrolský dům a popustit fantazii při tvorbě zvířátek pro radost i pro výzdobu domova.

Návštěva zlínské zoo může být hezkým zpestřením prázdninového týdne. Naše zooprázdniny totiž nabídnou kreativní dílny a vědomostní soutěž o hezké ceny!

V areálu zahrady bude navíc každý den probíhat soutěž nazvaná AFRIČANI NA SNĚHU. Na 5 stanovištích vás seznámíme se zvířaty, která sice pocházejí z Afriky, ale sníh jim nevadí. Každého z nich se bude týkat soutěžní otázka. Do letáčků, které získáte při vstupu do zoo, stačí zapsat správnou odpověď a vyplněný letáček odevzdat při odchodu v pokladně zoo do připraveného boxu. Malá odměna čeká na každého soutěžícího. Navíc 3 vylosovaní výherci získají speciální dárek ze zoo!

Zlínská zoo je i v zimě plná života a rozhodně stojí za návštěvu. Až do konce února platí zvýhodněné vstupné, které pro děti do 15 let činí 40 Kč, pro dospělé 80 Kč, pro studenty a seniory 60 Kč. Občerstvení a teplá jídla nabízí restaurace Tyrol a Limpopo, k dispozici je také Chocolatérie s nabídkou čokoládových specialit a kávy.

 V únoru je Zoo Zlín otevřena od 8.30 do 16.00 hod.
Celý popis
Naposledy změněno: 10. 2. 2017
1.4.
30.9.
Úmělecko-charitativní projekt 1. dřevěná zoo

Úmělecko-charitativní projekt 1. dřevěná zoo

Ostrata, Východní Morava
1.1.
31.12.
Orbis Pictus Play Zlín

Orbis Pictus Play Zlín

Zlín, Východní Morava
7.9.
3.11.
Výstava Františka Chmelaře

Výstava Františka Chmelaře

Zlín, Východní Morava
13.7.
1.10.
Zlínské nevěsty

Zlínské nevěsty

Zlín, Východní Morava

Ubytování a restaurace v okolí