Úvod > Aktivity & akce > Akce > Jarní Bazar Bar 2016

Jarní Bazar Bar 2016

Kdy 2. duben 2016 13:00 - 3. duben 2016 18:00 Společenské akce
Desátý Bazar Bar ve dvou dnech. Oblečení, boty, doplňky, tašky a kabelky. Nové i nošené kousky do šatníku a botníku. Nejen to nabídne jubilejní desátý Bazar Bar, který se koná první dubnový víkend v prostorách Era světa na Jungmannově náměstí v Praze.
Nakoupit si nové módní kousky a prodat ty, které už vás nebaví. Navíc za ceny, jež rozhodně nebolí. Tuto možnost budete mít na Jarním Bazar Baru. Dvoudenní Bazar Bar je vymyšlen tak, aby pro stejného návštěvníka mělo smysl přijít v sobotu i v neděli.

Na první příchozí bude čekat oba dny příjemný welcome drink! Návštěvníci si přijdou na své nejen u prodejců, ale i partnerů akce. K módě na jaro neodmyslitelně patří i stylové tenisky, a tak Botasmania.cz při prezentaci své ryze české handmade kolekce nabídne slevové poukázky v hodnotě 10%. Vitamíny bude možno doplnit díky akcím společnosti Fruitisimo. V Era světě vznikne i malé kosmetické studio. Za smluvní ceny tak bude možné zaběhnout ke kadeřnici, nechat si upravit obočí či nabarvit řasy. Manikúra včetně lakování nehtů zabere maximálně 20 minut času.

Bude se i pomáhat! Neprodaný textil bude možné věnovat na dobrou věc díky spolupráci s POTEX, což jistě udělá radost nejen prodejcům.
Celý popis
Naposledy změněno: 23. 3. 2016

Ubytování a restaurace v okolí