Úvod > Aktivity & akce > Akce > I kabelky mohou pomoci potřebným

I kabelky mohou pomoci potřebným

Kdy 5. březen 2016 - 6. březen 2016 Výstavy
Obchodní centrum Park Hostivař pořádá charitativní prodej darovaných kabelek. Do akce se zapojují nejen celebrity, ale také všichni, kteří chtějí přispět na dobrou věc. Ať už kabelku lidé darují nebo si ji koupí, přispějí na částku, která bude věnovaná členovi Nadace Šťastná hvězda.
Do prodeje věnovaly kabelku například Heidy Janků, Jolana Voldánová, Renata Czadernová, Lucie Křížková a další. Zájemci o VIP kabelku ji tak mohou získat za přijatelné ceny. Všechny kabelky, které jsou lidé ochotni věnovat, mohou donést na informace OC Parku Hostivař v -1 patře do 29. února.

Samotný prodej darovaných kabelek se uskuteční 5. a 6. března 2016 a výtěžek z něj bude tím nejlepším dárkem pro maminku malého Bedříška, a pomůže jim tak pokračovat v léčbě spastické diparesie dolních končetin a levé ruky. Finálním prodejem bude provázet moderátorka z rádia Bonton a Frekvence 1 Lucie Sinková, vystoupí a zazpívá Petra Hapková, dalším hostem bude například spisovatelka Tereza Čiháková. Pro děti bude připraven pestrý doprovodný program s klaunem.

OC Park Hostivař se do této akce a akcí podobných zapojuje, protože pomoci pro druhé není nikdy dost. Nadační fond Šťastná hvězda se zaměřuje na materiální pomoc dětským pacientům, jejich rodinám a zdravotně handicapovaným mladistvým.
Celý popis
Naposledy změněno: 19. 2. 2016
6.9.
29.10.
Jiří Jun - Z Chodova do Chodova

Jiří Jun - Z Chodova do Chodova

Praha 11, Praha
18.10.
19.10.
Finále soutěže Fashion & Fitness

Finále soutěže Fashion & Fitness

Praha 3, Praha
1.1.
31.12.
Farmářské trhy na Jiřáku 2017

Farmářské trhy na Jiřáku 2017

Praha 3, Praha

Ubytování a restaurace v okolí