Úvod > Aktivity & akce > Akce > Hlasová dílna

Hlasová dílna

Kdy 24. březen 2016 18:00 - 20:00 Lidová řemesla a trhy
Zprostředkuji vám očistný efekt a sílu zpěvu či jiné tvůrčí hudební aktivity, aniž by vaše vyjádření muselo podléhat estetickému hodnocení.
Chcete zkusit svůj hlas používat jiným způsobem, rozšířit vyjadřovací spektrum a hrát si s ním jako malé děti na písku? K obvyklé mluvě používáme jen malé procento svého rozsahu a možností, které se nám v těle skrývají. Pokusíme se je společně odhalit, nalézt ty místa v těle, kde náš hlas rezonuje a pohrát si s ním. Přijďte na kurz bez ostychu, zapojte se a budete odměněni sami sebou.

Co se naučíte a co si odnesete:
V tomto kurzu jde o to vyzkoušet si různé polohy svého hlasu a pohrát si s nimi. Budeme se věnovat dechovým cvičením, protože dech je to nejdůležitější ve zpěvu. Jde o dech vycházející z bránice, do které když se naučíme dýchat, pomůže to celkově našemu zdraví. Dále budete potřebovat představivost a jistou dávku odvahy, protože budeme převážně improvizovat a určitě nám nepůjde o „krásný“ hlas, jako spíše o to odhalení jeho možnosti a dopřát si vyjádřit se tím. Budeme hlasem ztvárňovat momentální nálady, emoce, různé příběhy a nebo i uvaříme rizoto. Nebojte se hrát si.
Celý popis
Naposledy změněno: 8. 2. 2016
29.5.
24.6.
Mozartovy děti 2018

Mozartovy děti 2018

Brno-střed, Jižní Morava
20.4.
5.8.
1968:Computer.art

1968:Computer.art

Brno, Jižní Morava
20.4.
5.8.
Ondřej Kopal: No drama

Ondřej Kopal: No drama

Brno, Jižní Morava

Ubytování a restaurace v okolí