Úvod > Aktivity & akce > Akce > Hlasová dílna

Hlasová dílna

Kdy 24. březen 2016 18:00 - 20:00 Lidová řemesla a trhy
Zprostředkuji vám očistný efekt a sílu zpěvu či jiné tvůrčí hudební aktivity, aniž by vaše vyjádření muselo podléhat estetickému hodnocení.
Chcete zkusit svůj hlas používat jiným způsobem, rozšířit vyjadřovací spektrum a hrát si s ním jako malé děti na písku? K obvyklé mluvě používáme jen malé procento svého rozsahu a možností, které se nám v těle skrývají. Pokusíme se je společně odhalit, nalézt ty místa v těle, kde náš hlas rezonuje a pohrát si s ním. Přijďte na kurz bez ostychu, zapojte se a budete odměněni sami sebou.

Co se naučíte a co si odnesete:
V tomto kurzu jde o to vyzkoušet si různé polohy svého hlasu a pohrát si s nimi. Budeme se věnovat dechovým cvičením, protože dech je to nejdůležitější ve zpěvu. Jde o dech vycházející z bránice, do které když se naučíme dýchat, pomůže to celkově našemu zdraví. Dále budete potřebovat představivost a jistou dávku odvahy, protože budeme převážně improvizovat a určitě nám nepůjde o „krásný“ hlas, jako spíše o to odhalení jeho možnosti a dopřát si vyjádřit se tím. Budeme hlasem ztvárňovat momentální nálady, emoce, různé příběhy a nebo i uvaříme rizoto. Nebojte se hrát si.
Celý popis
Naposledy změněno: 8. 2. 2016
4.3.
31.12.
Bítls

Bítls

Brno, Jižní Morava
20.7.
22.10.
Neprakta 2x

Neprakta 2x

Brno, Jižní Morava
14.5.
1.10.
Kmeny 90

Kmeny 90

Brno, Jižní Morava
14.1.
9.12.
Bleší trhy Alfa Pasáž Brno - Flea Market

Bleší trhy Alfa Pasáž Brno - Flea Market

Brno, Jižní Morava

Ubytování a restaurace v okolí