Úvod > Aktivity & akce > Akce > Hlasová dílna

Hlasová dílna

Kdy 24. březen 2016 18:00 - 20:00 Lidová řemesla a trhy
Zprostředkuji vám očistný efekt a sílu zpěvu či jiné tvůrčí hudební aktivity, aniž by vaše vyjádření muselo podléhat estetickému hodnocení.
Chcete zkusit svůj hlas používat jiným způsobem, rozšířit vyjadřovací spektrum a hrát si s ním jako malé děti na písku? K obvyklé mluvě používáme jen malé procento svého rozsahu a možností, které se nám v těle skrývají. Pokusíme se je společně odhalit, nalézt ty místa v těle, kde náš hlas rezonuje a pohrát si s ním. Přijďte na kurz bez ostychu, zapojte se a budete odměněni sami sebou.

Co se naučíte a co si odnesete:
V tomto kurzu jde o to vyzkoušet si různé polohy svého hlasu a pohrát si s nimi. Budeme se věnovat dechovým cvičením, protože dech je to nejdůležitější ve zpěvu. Jde o dech vycházející z bránice, do které když se naučíme dýchat, pomůže to celkově našemu zdraví. Dále budete potřebovat představivost a jistou dávku odvahy, protože budeme převážně improvizovat a určitě nám nepůjde o „krásný“ hlas, jako spíše o to odhalení jeho možnosti a dopřát si vyjádřit se tím. Budeme hlasem ztvárňovat momentální nálady, emoce, různé příběhy a nebo i uvaříme rizoto. Nebojte se hrát si.
Celý popis
Naposledy změněno: 8. 2. 2016
28.6.
27.8.
Letní kino na dvoře Městského divadla Brno

Letní kino na dvoře Městského divadla Brno

Brno-střed, Jižní Morava
4.3.
31.12.
Bítls

Bítls

Brno, Jižní Morava
23.6.
10.9.
Milča Eremiášová – Po zarostlém chodníčku

Milča Eremiášová – Po zarostlém chodníčku

Brno-střed, Jižní Morava
21.4.
6.8.
Jana Kalinová: Denní tik

Jana Kalinová: Denní tik

Brno, Jižní Morava

Ubytování a restaurace v okolí